Який матрац обрати при болю в спині

21 червня 2022
Редакція

Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців. 

Саме за допомогою правильно обраного матраца можна уникнути купи хвороб. За правильного підходу до вибору нескладно зекономити, бо ціни на матраци у Запоріжжі здатні приємно здивувати покупця й зберегти сімейний бюджет. Щодо критеріїв вибору, спеціалісти радять не зневажати професійними порадами, користуючись відгуками лише друзів чи колег. У цьому випадку правило «надмірної жорстокості», про яке часто можна почути, не працює та може завдати значної шкоди спині та хребту.

Яким повинен бути матрац для людини з хворою спиною

Такий продукт повинен відповідати цілій низці важливих критеріїв. Вони визначаються індивідуально за станом здоров’я людини, її власними потребами і фінансовим станом.

Спеціалісти рекомендують звертати увагу на такі моменти:

  • оптимальна жорсткість матраца;
  • оздоровча дія;
  • наявність анатомічних властивостей;
  • гіпоалергенний наповнювач і тканина покриття.

Важливо також звернути увагу на тип наповнювача. Сучасні виробники пропонують безліч варіантів, що позитивно впливають на стан хребта та спини в цілому. На свій розсуд людина має змогу обрати натуральні основи для матрацу або штучні замінники, виготовленні за найвищими стандартами.

Вибір оптимальної жорсткості: як не прогадати

Оптимальна жорсткість матрацу обирається, спираючись на проблеми зі здоров’ям спини. За висновками професіоналів, більшості споживачів підходить варіант із середньою жорсткістю та анатомічним ефектом.

Такі матраци мають якісну основу-наповнювач, поділену на спеціальні зони. Моделі цієї категорії можна придбати в Алло у Запоріжжі тим, хто зіткнувся з проблемами остеохондрозу, остеоартриту, радикуліту та іншими видами хвороб суглобів.

М’які матраци можуть бути обрані для комфортного відпочинку за міжхребцевої грижі та люмбаго. Вони дозволяють м’язам добре розслабитися та знімають затиснення нервів. У такому випадку важливо спиратись на власні відчуття та рекомендації спеціалістів.

Ортопедичний ефект та наповнювач: чи є взаємозв’язок та користь для спини

Завдяки властивостям ортопедичного матрацу, у процесі відпочинку хребет людини підтримується відповідно до анатомічної норми. Це дає змогу повністю розслабитися та позбутися больових відчуттів у разі їх наявності або зняти напругу зі стомлених м’язів та кісток.

Такий позитивний ефект досягається завдяки вибору якісного наповнювача. Він може бути:

  • натуральний (латекс, вовна, койра кокосова, бавовна, меморілатекс);
  • синтетичний (синтепон, пінополіуретан, спанбонд);
  • комбінований (поєднання натуральних та синтетичних компонентів).

Доходячи висновків та спираючись на поради експертів, найбільш ефективним вибором матрацу для людини з хворою спиною буде ортопедичний продукт середньої жорсткості.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com