Якісний спінінг: що потрібно враховувати перед купівлею

12 грудня 2019
Редакція

Риболовля  це заняття, де кожен має змогу активно та весело провести час на свіжому повітрі, насолодитися природою, побути в тиші, та спіймати собі щось на вечерю.

А для того щоб клювало завжди, необхідно використовувати якісні спінінги та знати найкращі місця. Успіх значною мірою залежить від правильного вибору вудилища. Цьому потрібно приділяти максимальну увагу.

Перед тим як купувати новий спінінг, рекомендується для себе відповісти на такі питання:

 • як ловити рибу;
 • кого треба ловити;
 • на яку приманку;
 • де буде риболовля.

Від цього й залежить вибір спінінга. За посиланням можна ознайомитися з величезним асортиментом спінінгів та інших риболовецьких аксесуарів https://fish-master.com.ua/spinningi, які можуть знадобитися під час ловлі. Проте перед тим, як робити замовлення, слід визначитися з характеристиками вудилища, щоб придбати найкращий варіант снасті.

Характеристики, які рекомендується враховувати під час вибору спінінга

 • Тест. Кожен виробник вказує на бланку своєї продукції тест спінінга, який заведено встановлювати в грамах. Він показує мінімальну та максимальну вагу приманок, які в принципі можна використовувати під час риболовлі. Кожен має змогу придбати ультралегкий, легкий, середній, важкий або джерковий спінінг.
 • Довжина. Перед тим як купувати спінінг, потрібно визначитися, в яких умовах він буде використовуватися, оскільки від цього залежить його довжина. Також важливо розуміти, якою технікою рибалка буде ловити рибу та на якій дистанції. Якщо ж планується риболовля з човна, то й тут слід вмикати логіку, оскільки, наприклад, на річках чи водосховищах довгий спінінг точно не потрібен, проте він знадобиться в морі.
 • Кільця. Довгострокова служба волосіні залежить від розташування та якості кілець, тому рекомендується брати максимально жорсткі, стійкі та гладкі за своєю структурою варіанти. Від того, як розташовані кільця, залежить дальність закидання. Тож це теж потрібно продумати наперед.
 • Ручка. Зазвичай ручки для спінінгів використовуються зі шкіри, гуми чи пробки. Спеціалісти виділяють саме пробкові ручки, оскільки вважають їх найбільш зручними через маленьку вагу, антиковзання та комфорт під час використання на морозі.
 • Лад. Продаються спінінги зі швидким, середнім та повільним ладом. Кожен рибалка підбирає його під себе, враховуючи вміння та знання.
   

  Зараз придбати якісний спінінг від провідних виробників снастей та аксесуарів для рибалки дуже просто. Головне – підібрати для себе найкращий варіант з потрібними характеристиками та функціями.

Обкладинка — pinterest.com. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше