Як зрозуміти, що час розійтися?

13 лютого 2019
Літа Бахчарова

Ніколи не думала, що писатиму на такі теми, але зрештою стосунки між чоловіком і жінкою  один із найважливіших аспектів нашого життя. Не закликаю сприймати цей текст, як аксіому, це лише мій погляд на ситуацію.
 

Після закінчення букетного періоду нерідко нам починає здаватися, що поряд з нами вже не те миле кошенятко, пандочка, цукерочка, сонечко, могутній супергерой (потрібне підкреслити), що були на початку, а зовсім інша, цілком реальна людина зі своїми забобонами і брудними шкарпетками. Тепер все, що робить, говорить, навіть думає колишній об’єкт захоплення надзвичайно бісить.Останнім часом я часто зустрічаю поради психологів щодо таких випадків. Багато із них говорять, що варто рятувати кохання, що такі ситуації  норма, треба лише пережити, потерпіти, прийняти партнера зі всіма його тарганами; звісно, це правильно, необхідно спробувати все виправити, але чи завжди в цьому є сенс?

Згідно із законами фізики протилежності притягуються, але лише в тому випадку, якщо це дві сторони магніту, а не магніт і, наприклад, ананас.

Ось характери людей – це синій і червоний магніт, коли притискаємо два червоних, – вони відштовхуються, а от червоний із синім чудово взаємодіють; коли в парі зустрічаються лідер, публічна особистість і інтроверт, що цінує домашній затишок, – вони прекрасно ладнають одне з одним, або ще непогано уживаються запальні мрійники і більш приземлені врівноважені люди.

Всі вони ніби доповнюють одне одного. Проте інколи відчуваєш, що стосунки більше не приносять жодної позитивної емоції, ви зовсім не уявляєте майбутнього і не знаєте, як рухатись далі, у вас різний погляд на життя.

Якщо ваші цілі анітрохи не сходяться , якщо ви не відчуваєте підтримки, якщо ви розумієте, що у відповідь на якусь трохи «ненормальну» ідею ви зустрінете тільки засудження, може, ви дійсно надто різні? Не як плюс і мінус, а як Попелюшка і Котигорошко – очевидно не з однієї казки, і тут вже, що не роби, та Котигорошко не одягне білі панчохи, не начепить корону і не опиниться на балу. Можна час від часу навідуватись до замку злої мачухи і сестер, але врешті-решт і Попелюшка проґавить принца, і Котигорошка змія не переможе – радощів нема нікому.
 

Тож чи варто триматися за такі стосунки? Це зовсім не означає, що хтось із вас поганий, що хтось винен, просто таке буває: люди не підходять одне одному і все тут.

Звичайно, не можна робити поспішних висновків, необхідно ретельно подумати, чим допомогти ситуації, можна написати «за» і «проти» цих стосунків, а ще краще сісти і разом поговорити без істерик і сцен, що конкретно тривожить, швидше за все, у партнера теж накопилося до вас багато запитань.

Думаю, ви самі прекрасно розумієте, коли настає кінець, просто час перестати змушувати бігти мертвого зайця і почати жити собі в радість, а ваше вас неодмінно знайде, не сумніваюся, у Всесвіту на вас великі плани.      

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com