Як зрозуміти, чи Ваш співрозмовник Громадянин України?

9 квітня 2019
Natalia Devyatko

Як зрозуміти, чи справді Ваш співрозмовник – Громадянин України, а не лише має громадянство «по паспорту»?

Щоб дізнатися, достатньо нетривалої розмови.

Якщо це Громадянин України, але він не згоден з Вашою думкою, то каже, що не згоден, тому що... (і пояснює свою позицію).

Якщо він лише має український паспорт, але не є Громадянином (або це взагалі громадянин іншої, ворожої країни), то каже, що це «Ваша суб’єктивна думка», тому вона не має ніякого значення, або взагалі насміхається з Вас.

Так проявляє себе імперський світоглядний код, для якого особистість (і її думки) не мають «ваги», бо важливою є приналежність до певної спільноти чи наявність відповідних статусів. Тому того, хто не належить до групи (зграї) або не має статусного права висловлюватися, можна зневажати не залежно від того, що саме він або вона кажуть.

Стережіться «співрозмовників» другого типу! Переконати їх у чомусь неможливо, а ви витратите дорогоцінний час і душевні сили, зараз як ніколи потрібні для захисту Держави.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше