Як заняття онлайн допоможуть ефективно вивчити англійську?

17 грудня 2019
Редакція

Повсякденне життя сучасної пересічної людини має відповідати шаленому темпу та ритму глобальних процесів модернізації технологічних інновацій. На зразок роботи автоматичного механізму людина змушена встигати виконувати вдвічі більший обсяг завдань на роботі, тримати руку на пульсі часу, не кажучи вже про сім’ю та домашні клопоти.

Необхідність онлайн навчання в умовах постійної економії часу

Як втиснути у щільний графік принаймні годину-дві для саморозвитку? Особливо якщо самовдосконалення пов’язане з професійним зростанням, інтелектуальними здобутками, хобі. Малювання, дизайн, хендмейд, інформаційні технології, математика – далеко не повний перелік індивідуальних програм розвитку. Одначе домінантну позицію у списку зацікавлень посідає англійська мова, опанування якої наразі стало необхідністю.

Сучасні цифрові технології роблять навчання ближчим та зручнішим. Типовий вихід з ситуації невстигання сьогодні – репетитор з англійської мови по скайпу. Іншими засобами взаємодії з викладачем є Youtube, Viber, Twitter, WhatsApp тощо, які нівелюють відстань й сприяють швидкому й надійному навчанню. А головне – мотивують доступністю й комфортом.

Ефективність онлайн занять з репетитором

Онлайн уроки з приватним викладачем нічим не поступаються очним заняттям, однак пропонують додаткові бонуси, а нерідко суттєві привілеї. Наприклад, знайомий хороший репетитор англійської мови проживає в іншому місті або має нагоду позайматися з вами лише після 8-ої вечора.

Визначмо усі характерні плюси, які пропонують сучасні цифрові технології для навчання:

·      Не втрачається час на дорогу, що в умовах великого міста дуже зручно.

·      Займатися можна будь-де, навіть сидячи у затишному кафе під час обідньої перерви. Головне мати ноутбук та вільний доступ до Інтернету.

·      Мобільність та комфорт. Можна використовувати заняття як спосіб переключитися з напруженої роботи на цікаві завдання, а також чергувати різні форм роботи – спілкування, письмо, читання.

·      Нагода використовувати мультимедійні можливості комп’ютера: аудіозаписи мовлення корінних носіїв, онлайн тести, книги, спікінг тренажери тощо.

·      Уроки з використанням скайп коштують переважно дещо нижче від очних занять.

Переваги вивчення англійської з репетитором онлайн

Якісна індивідуально розроблена програма уроків, персональна інтенсивність навантаження, зручний та гнучкий графік – основні зручності, які пропонують репетитори англійської мови. Проте чи відрізняється інтернет співпраці?

Насправді заняття по скайп відзначаються деякими приємними нюансами:

·      одночасним використанням в навчанні різноманітних форм завдань, які лише можуть пропонувати інтернет ресурси;

·      можливість долучитися до чату з англійцями або навіть прямого обговорення онлайн;

·      зручність користування та доступність значного обсягу навчальних матеріалів;

·      можливість узгоджувати найбільш прийнятний для обох сторін графік;

·      доповнення основних знань шляхом перегляду фільмів та передач англійською мовою;

·      залучення багатьох форм подачі правил та лексики. Яскраве візуальне оформлення, що сприяє кращому запам’ятовуванню.

Стосовно вартості, то й тут для студентів знайдуться привілеї. Онлайн уроки зазвичай дешевші, оскільки не прив’язані до цінової політики конкретного міста. Скажімо, якщо ціна очного заняття у Києві 250-500 грн, то годинне навчання по скайпу коштує 180250 грн.

Втілюйте мрії у реальність з сучасними технологіями

Розпочніть справу, яку давно відкладали через зайнятість, вже сьогодні. Вивчати іноземні мови з новітніми інтернет можливостями просто, комфортно та вигідно. Онлайн навчання не поступається звичним урокам, натомість пов’язане з багатьма приємними сюрпризами та перевагами.

Репетитор з англійської мови, проводячи заняття по скайпу, зорієнтує ваші запити у правильному напрямку з одночасним використанням різноманіття завдань та навчальних матеріалів, які наявні в Інтернеті. Перевірка та виправлення помилок також не змушують довго чекати.

Справжній викладач, а за бажанням ним може бути носій мови, зробить процес вивчення цікавим та захопливим.

Статтю написала Наталя М., репетитор та учитель англійської мови

Репетитори онлайн і не тільки на сайті: https://buki.com.ua/

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Тирани і визволителі: 5 книг про тих, хто змінив світ
Історія у цих книжках постає перед нами не зібранням сухих фактів, а справжнім пригодницьким романом, який прочитуєш на одному подиху. І не так вже й важливо, які саме зміни привнесли їх герої — тирани світу і його визволителі — головне, що життя після цього стало інакше.
Читати більше
Стрільба з лука: основні правила, які має знати новачок
Нещодавно ми вже розповідали вам про лучний спорт в Україні. Сьогодні продовжимо тему й поговоримо, де новачкові отримати більше правдивої інформацію про стрільбу, а також чи можливо без допомоги спеціаліста навчитися стріляти.
Читати більше