ЯК ЗАЦІКАВИТИ ШКОЛЯРА 
У ВИВЧЕНІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

16 лютого 2017
eWords

ЯК ЗАЦІКАВИТИ ШКОЛЯРА 

У ВИВЧЕНІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Ваша дитина любить ходити на уроки англійської в школі? Якщо так, вас можна привітати – ви щасливі батьки. Але якщо кожна підготовка до уроку, розуміння та виконання домашніх завдань із іноземної мови знесилює не лише дитину, а ще й вас – тоді наступні поради від команди eWords точно пригодяться.

Отримайте доступ до пробного уроку для школярів зараз

  1. 1. Додайте мотивації

Сучасні методи навчання дивують своїми можливостями: онлайн-курси, інтерактивні дошки, великі екрани, зручне користування… Та на звичайному уроці з англійської мови учні користуються книжкою, зошитом, словничком та, у кращому випадку, кольоровими роздруківками. Така щоденна обстановка точно не додає натхнення для вивчення нових слів та граматичних правил. Тому для мотивації рекомендуємо додати до звичних занять у школі онлайн-навчання за допомогою новітніх методик та технологій, які втілені у курсах англійської мови від eWords, що точно сподобаються школяру, який на «ти» з смартфоном чи планшетом.

  1. 2. Використовуйте комп’ютер для навчання

Скільки годин приблизно школяр проводить за комп’ютером? Важко вирахувати час, витрачений за екраном, але майже всі батьки погодяться, що його забагато. Тож чому не замінити звичну гру на онлайн-курс, а традиційне дозвілля перетворити в корисне.  Тим більше, що ігровий елемент, яких є в навчальній програмі від eWords, допомагає використовувати та практикувати наявні знання, вивчати нові англійські слова, тренувати та вдосконалювати навички написання та сприйняття іноземної на слух. Погодьтеся, комп’ютер вдома є марним, якщо не використовується з користю.

  1. 3. Заняття без стресу та домашнього завдання

Команда eWords проводила тестування із школярами та батьками перед розробленням курсів і виявила, що більшість дітей в умовах стресу, як от запис прочитаного вголос речення чи тиск дорослих, показують гірші результати навчання. Саме тому ми пропонуємо спробувати індивідуальне навчання, де дитина сам-на-сам із програмою, витрачає достатньо часу на кожне речення та приклад і без підганянь проходить тестування. Така самостійна робота не тільки покращує знання англійської, а й розвиває почуття відповідальності та дає можливість виразити себе. Для того, щоб отримати пробний урок англійської для школярів заповніть форму, яка розміщена наприкінці цієї сторінки.

  1. 4. Зрозумілі та комплексні уроки

Після розмов із батьками ми зрозуміли одну цікаву річ: уроки англійської вчителька проводить українською, але підручники та умови вправ написані англійською. У результаті школярі не чують живої англійської і не до кінця розуміють домашні завдання. Ми вирішили цю проблему комплексно: англійські слова пояснюються через рідну мову, що робить уроки зрозумілими, а аудіо носіїв мови, які доступні до слів та речень, навчають сприймати іноземну на слух та вивчати англійську без акценту. Яскраві зображення та цікаві приклади роблять навчання корисним та захоплюючим.

 

  1. 5. Нагорода за результат

Дітям та підліткам у будь-якому віці важливо знати, що їхні успіхі помічені та оцінені. Особливо коли мова йде про індивідуальне навчання без видимого контролю. Саме тому у курсах для школярів від eWords передбачена можливість батьків отримують інформацію про навчання дитини за допомогою спеціальних повідомлень із результатом тестування. І, безперечно, найкращою нагородою за самостійне навчання будуть кращі оцінки в школі, але й батькам не варто забувати похвалити дитину та відмітити нові успіхи.

Найкращий час для змін та нововведень – саме зараз. Доки ви чекаєте вдалого моменту, інші батьки вже забезпечують успішне майбутнє своїм дітям. Подаруйте дитині по-справжньому захопливий навчальний досвід – спробуйте пробний урок для школярів вже зараз.

Визначити рівень англійської мови та отримати рекомендації для покращення знань можна  пройшовши онлайн-тест. Також для вас доступні  безкоштовні уроки від eWords!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше