Як вивчити англійську дітям і підліткам

20 жовтня 2021
Редакція

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.

Йоган Гете


Близько 1,75 мільярдів людей у світі розмовляють англійською, а це кожен четвертий. Англійська мова стала символом не тільки ерудованості, а й буденною потребою. Якщо бажаєте знати, де ефективна англійська для дітей у м. Київ, прочитайте статтю до кінця ;)

Ось кілька причин для вивчення

  • Англійська — мова науки, авіації, комп’ютерів, дипломатії та туризму. 

  • Знання англійської збільшує ваші шанси отримати хорошу роботу в багатонаціональній компанії в Україні або знайти її за кордоном.

  • Ви будете розуміти, про що співають ваші улюблені гурти та знатися на жартах у фільмах і телешоу.

  • Подорожувати набагато легше, якщо добре знаєш англійську.


Експерти школи Хелен Дорон радять починати вивчення якомога швидше. Адже доведено, що з дитинства мову вивчити легше, а інформація засвоюється краще.

Хелен Дорон розробила методику навчання дітей у віці від 3 місяців до 19 років. Для них створено сприятливі умови для вивчення англійської мови. Юних студентів заохочують і мотивують.

Тому забудьте, що навчання — це щось складне й нудне.

Під керівництвом професійного викладача діти та підлітки знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри, музику.

Додатково їм організовують тематичні вечірки, майстеркласи, табори під час шкільних канікул та екскурсії.

Усі діти — це особистості. Тому у школі шукають індивідуальний підхід до учнів, підбирають складність і темп навчання. Гра є невід’ємною складовою навчального процесу, адже дитина активно пізнає світ через гру. 

У середньому за рік дитина засвоїть від 500 до 3 000 англійських слів та виразів залежно від її віку та рівня знань. Це активна лексика, яку вона зможе користуватися під час навчання, подорожей і спілкування за кордоном.

 

З підлітками ситуація схожа. У групах до 8 осіб. Програму складено так, щоб торкатися актуальних для підлітка тем. Щоб йому було цікаво.

Якщо у вас досі є сумніви, можна про все розпитати по телефону або ж відразу записуйтеся на безкоштовний пробний урок.

  • На ньому перевіряють рівень знання мови дитиною.
  • Розкажуть про програму та методику.
  • Зможете відчути атмосферу.

Відгуки студентів та детальнішу інформацію можна переглянути на сайті.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як обрати кондитерські товари для випічки
Готувати різноманітні десерти, які потребують випікання, набагато простіше при наявності спеціального інвентарю. Щоб процес був доволі простий та приємний, рекомендуємо заздалегідь запастись основним кондитерським приладдям.
Читати більше
Новітні технології на службі краси та здоров’я
Сучасна косметологія пропонує вирішувати свої проблеми за допомогою лазерних технологій. Вони допомагають назавжди забути про необхідність регулярного проведення епіляції, небажані татуювання, пігментні плями, судинні сіточки та зірочки.
Читати більше
Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше