Як виглядають модельєри, бренди яких відомі на весь світ

9 квітня 2019
Annie

Не всі знамениті і багаті особистості люблять публічність — є такі, що лише зрідка з'являються на людях. Тому ми часто поняття не маємо, як виглядає певна людина, чию продукцію ми використовуємо щодня.

Дивно, але це стосується і багатьох кутюр'є та дизайнерів: не кожен з них любить епатувати публіку, як-от робив це Карл Лаґерфельд. Але сьогодні ми трохи розповімо про найвідоміших представників цієї професії.

Кельвін Кляйн

В юності Кельвін працював у багатьох нью-йоркських ательє і навіть підробляв вуличним художником. Поки врешті-решт не скооперувався з другом дитинства Баррі Шварцем і не створив власний бренд Calvin Klein.

Крістіан Лакруа

В юності Крістіан мріяв стати музейним куратором. З цією мрією він приїхав до Парижа і поступив в Сорбонну на факультет історії мистецтва. Однак незабаром хлопець загорівся проектуванням одягу і вже після закінчення навчання створив власну компанію.

Міучча Прада

Дівчина мріяла виступати в театрі, але вже в 29 років їй довелося очолити сімейний бізнес. До 40 років Міучча створила власну жіночу колекцію, а після — і чоловічу. У 2014 році Forbes назвав її однією з найвпливовіших жінок світу.

Роберто Каваллі

Каваллі довгий час вивчав техніку ткацтва на ручному верстаті, яка захопила його настільки, що він кинув навчання. Відкривши власний бізнес по друку на трикотажі, у 32 роки Роберто представив власну колекцію і запустив іменний лейбл.

Томмі Гілфіґер

У 20 років Томмі прогорів зі своїм магазином і був змушений тинятися по різних ательє. До 28 років він створив власну компанію, а пізніше, за підтримки спонсорів, корпорація Tommy Hilfiger стала одним з провідних брендів одягу.

Кендзо Такада

Після закінчення Токійської школи моди 25-річний Такада подався до Парижа. Уже через 5 років він представив свою першу колекцію, яка буквально підірвала світ моди. Пізніше його бренд викупила найбільша в світі корпорація зі створення предметів розкоші LVMH.

Джиммі Чу

Джиммі зробив свою першу пару взуття ще в 11 років, а потім переїхав із Малайзії до Британії, щоб вчитися в Лондонському технічному коледжі. Незабаром після випуску Чу створив власне виробництво, а після дебюту на Тижні моди в Лондоні на нього чекала світова слава.

Йодзі Ямамото

Хлопець був змушений відмовитися від юридичної освіти, щоб допомагати матері в швейному справі. Незабаром він почав цікавитися дизайном одягу і вступив до коледжу мод. Дебютна колекція принесла Йодзі всесвітню популярність.

П'єр Карден

З 14 років П'єр працював підмайстром сукнороба, а пізніше і сам почав шити костюми для жінок. У 24 роки він став очільником ательє Christian Dior, але незабаром пішов і створив власний модний будинок.

Марк Джейкобз

У 23 роки хлопець представив свою першу колекцію під власним брендом, а вже через рік став наймолодшим успішним дизайнером в США.

Крістіан Лубутен

Довгі роки Крістіан працював як позаштатний дизайнер з багатьма модними будинками, включаючи гігантів, як-от Chanel, Yves Saint Laurent і Maud Frizon. Але незабаром вирішив створити власну компанію, яка швидко стала популярною у всьому світі.

Маноло Бланік

Свій шлях Маноло почав в 28 років, коли отримав колонку в Vogue, присвячену взуттю. Через кілька років він вирішив відкрити магазин взуття під власним брендом і вже в 32 роки став другим чоловіком в історії на обкладинці того ж Vogue.

Майкл Корс

Ще в школі Майкл почав шити одяг і продавати в підвалі батьківського будинку. Після він вступив до Технологічного університету моди, але незабаром кинув навчання заради роботи в модному бутіку. Через чотири роки модельєр запустив власний бренд в цьому ж магазині.
 

Пако Рабан

Перший час Пако створював ювелірні прикраси для Givenchy, Dior і Balenciaga, поки в 32 роки не наважився преставився власну колекцію одягу. Її успіх дозволив чоловікові створити власний бренд.

Лучано Бенеттон

Після смерті батька 14-річний Лучано був змушений працювати в магазині одягу. Так він накопичив на власну в'язальну машину і незабаром представив першу колекцію светрів. У 30 років разом із сестрою та братами він створив Benetton Group.

Звичайно, світ високої моди дуже далекий від нас, простих смертних, але ж ці імена завжди на слуху. А з іншого боку, все правильно, продукт повинен говорити сам за себе, а обличчя його автора може залишатися в тіні, в історію свої імена вони встигли вписати. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Допоміжні рідини для манікюру: типи та поради щодо використання
Зовсім нещодавно манікюр вважався звичайним нанесенням лаку, який висихає за декілька хвилин на свіжому повітрі, а сьогодні світ встановлює свої правила і розмежовує різні терміни.
Читати більше