Як виглядає Україна з висоти пташиного польоту

28 липня 2016
Редакція
Швейцарські розробники запустили сайт travelbydrone.com, на якому люди з усього світу завантажують відео, зняте за допомогою дронів-безпілотників. Ресурс розпочав діяльність навесні 2014 року, на сьогодні тут зібрано понад 3000 відеороликів практично з усіх куточків земної кулі. Наприклад, на сайті можна помилуватися антарктичними пейзажами, спостерігати схід сонця в Сан-Франциско, "злетіти" над зебрами в національному парку Танзанії та політати над київською горою Щекавиця.
 
Сайт являє собою карту світу, на якій можна вибрати конкретну локацію або місто і побачити відео, які там були зняті. Завантажити відео можна через спеціальну форму на сайті - після модерації вони будуть розміщені на карті та доступні для всіх користувачів. До відеороликів, що потрапляють на сайт, існує ряд вимог - відео повинне бути високої якості, зроблене на відкритій місцевості та не мати агітаційний, політичний, релігійний чи рекламний характер. Крім того, не допускаються ролики, зняті за допомогою військових безпілотників.

На території України було відзнято безліч таких відео. Тож, весь світ може тепер помилуватися нашою країною з висоти пташиного польоту.

Гора Щекавиця, Київ

Політ над Кримом на висоті 4700 метрів

Аккерманська фортеця, Білгород-Дністровський

Одеса з висота пташиного польоту

Знаменитий вінницький фонтан біля фабрики Рошен

Файне місто Лева

Один з культурних центрів Львівської області Стрий

Політ над вулицями Івано-Франківська


(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше