Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру

29 липня 2020
Редакція

Ультрафіолетова (УФ) лампа дозволяє висушити лак для нігтів або полімеризувати (ствердіти) гель-лак або шелак. Цей пристрій буває кількох видів, які розрізняються лампами та ціною, тож перед покупкою варто дізнатися принцип дії, плюси і мінуси кожного виду, а також мінімальні вимоги до манікюрної лампи взагалі. Про це нам розказали експерти інтернет-магазину бьюті-товарів Naomi.

Кварцева УФ-лампа

Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ-лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною. Гель твердіє в лампі за 4-5 хвилин, під час процедури треба робити перерви на 30 сек, щоб уникнути нагрівання.

УФ-лампи безпечні для здоров’я, однак є певне обмеження у використанні. Не можна дивитися на випромінювання, слід дуже обачно користуватися лампою, слідкуючи, щоб світло не потрапляло напряму на очі, адже ультрафіолет має властивість поступово руйнувати здорову сітківку ока. Однак якщо навіть ви глянули на ввімкнену лампу, переживати не слід, секунда світла на очах не зашкодить ваш зір.

LED

На зміну кварцовим прийшли LED-лампи, що мають більшу потужність, менше нагрівають нігті, швидше просушують манікюр. Ціна на них трохи вища, але якість та зручність це виправдовують. Оскільки в лед-лампах трохи інший принцип дії, не всі лаки працюють з цим приладом - на пляшці з лаком чи гелем має бути позначка, що він підходить для LED. На щастя, зараз це майже вся продукція на ринку. Сушка — 2-3 хвилини.

“УФ лампа для домашнього манікюру може мати меншу потужність, ніж салонний вариант. Але орієнтуватися слід більше на той матеріал, з яким ви плануєте працювати. Наприклад, гель-лак твердіє при 8-9 Вт, а от якщо ви обрали гель для нарощування, менше 36 Вт брати не варто,”  розповідають у Naomi.

УФ лампа “холодного світла”

УФ лампа CCFL — бiльш профессий прилад, який працює на холодному флуоресцентному катоді. При цьому немає нагріву взагалі, тому ці лампи ще називають “холодними”. Час сушки в цій лампі — 1-2 хвилини. LED-лампи пробили стелю потужності, зараз вони мають до 56 Вт для салонів, де швидкість та сила випромінювання дуже важливі для потоку клієнтів.

Лампи CCFL мають переваги у використанні — не сушать шкіру рук, енергозберігаючі, а також можна вибрати низьку потужність і все одно отримати ефект твердіння за 1-1,5 хвилини будь-якого гелю, гель-лаку чи лаку для манікюру.

Гібриди — найкращий вибір

Гібридні лампи LED-CCFL — прилади з двома типами уф-елементів, що забезпечують потужне випромінювання, сушку за 60 секунд і жодного нагрівання. Це найбільш нові та ефективні лампи, які використовують в кращих салонах, але для домашнього вжитку вони також добре підходять.

Гібридна лампа немає протипоказань або якихось вартих уваги мінусів, лише ціна на неї набагато вища, ніж на інші види ламп.

“Гібридна УФ лампа має свої плюси: швидкість твердіння матеріалів з нею вища, ніж у роботі з іншими видами ламп, а також вона потужніша і безпечніша, майже не нагрівається сама і не гріє нігті. Звичайна УФ лампа може нагрівати шар матеріалів на нігтях до 50С, що буває дуже неприємно, тому у роботі з нею треба уважно слідкувати за таймером та відчуттями. Гібрид в цьому плані набагато зручніше, нагріває не більше 40-42С,”  пояснили експерти.

Перед покупкою лампи для манікюру зверніть увагу на тип випромінювання — кварцева, LED, CCFL або гібрид LED+CCFL, а також відповідно до матеріалів, якими ви плануєте користуватися. Вибирайте потужність, тоді вибір буде слушним.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Тирани і визволителі: 5 книг про тих, хто змінив світ
Історія у цих книжках постає перед нами не зібранням сухих фактів, а справжнім пригодницьким романом, який прочитуєш на одному подиху. І не так вже й важливо, які саме зміни привнесли їх герої — тирани світу і його визволителі — головне, що життя після цього стало інакше.
Читати більше
Стрільба з лука: основні правила, які має знати новачок
Нещодавно ми вже розповідали вам про лучний спорт в Україні. Сьогодні продовжимо тему й поговоримо, де новачкові отримати більше правдивої інформацію про стрільбу, а також чи можливо без допомоги спеціаліста навчитися стріляти.
Читати більше