Як вибрати правильний тип теплового насоса для дому

5 грудня 2022
Редакція

Думаєте, чи варто купувати тепловий насос для опалення будинку? Сьогодні ці сучасні джерела тепла, що працюють майже без викидів, стають все більш популярними саме завдяки своїм екологічним технологіям, тривалому терміну служби та економії витрат на електроенергію. Отримати консультацію та вибрати потрібний вам насос можна за посиланням: https://aquapolis.ua/teplovye-nasosy-dlja-doma.html.

Теплові насоси пропонують спосіб опалення вашого будинку з меншим вмістом вуглецю, ніж інші варіанти, навіть якщо вони працюють на електроенергії.

Ви можете використовувати тепловий насос як єдиний прилад для опалення та охолодження у вашому домі або можете поєднати його з наявною системою опалення. 

Чи підходить тепловий насос для мого будинку?

Якщо ви плануєте побудувати сучасну новобудову, тепловий насос обов’язково має стати його частиною. Саме висока енергоефективність опалення (A+++), яка може заощадити витрати на енергію, дозволяє використання теплового насоса навіть у відремонтованому будинку.

Електрика, яка є джерелом живлення для теплового насоса, доступна для будь-якого будинку. Тепловий насос гарантує круглорічну роботу з можливістю охолодження та опалення зі стабільною продуктивністю навіть при дуже низьких зовнішніх температурах.

Який тип теплового насоса мені підійде?

Різниця між тепловими насосами полягає в способі вилучення тепла з навколишнього середовища. Теплові насоси діляться на:

1. Тепловий насос «повітря/вода» заснований на принципі отримання енергії з навколишнього повітря та передачі її в систему опалення гарячої води. Середовищем є вода для нагрівання/охолодження. За конструкцією ці теплові насоси діляться на спліт і моноблочні установки. 

2. Тепловий насос «земля/вода». Цей метод заснований на видобутку тепла з землі або геотермальної свердловини.

3. Тепловий насос «Вода/вода». Метод заснований на відбиранні тепла з двох свердловин. Спільним знаменником цих трьох типів теплових насосів є система гарячого водопостачання з низьким потенціалом (опалення/охолодження підлоги, стін і стелі).

4. Тепловий насос «повітря/повітря». Цей тип підходить для систем гарячого повітряного опалення, де повітря використовують як робоче середовище, яке розподіляється по всіх приміщеннях будівлі за допомогою системи повітропроводів. Тепловий насос переважно використовують у цих системах як джерело холоду (кондиціонування повітря).

Основною проблемою з типами «земля/вода» та «вода/вода» є відсутність території та води як джерела для реалізації. Тому найбільш економічним і з погляду монтажу та обслуговування є тепловий насос зі системою «повітря/вода».

Втрати тепла будинку

Однак при виборі варто знати тепловтрати вашого сімейного будинку.

Важливими параметрами, на які варто звернути увагу при виборі теплового насоса, є COP і EER. Ці два параметри вказують на ефективність теплового насоса. Параметр COP призначений для опалення, а EER для охолодження. Тепловий насос «повітря/вода» ATTACK Inverter R32 досягає високого коефіцієнта COP/EER до 4,6, що означає: 1 кВт поставленої електроенергії виробляє до 4,6 кВт тепла/холоду.

Скористайтеся перевагами теплового насоса

Просте і дешеве рішення для сімейного будинку або бізнесу, можливість отримання державних субсидій, високий комфорт використання, створення електроенергії в 2-5 разів більше, ніж її споживання. Безтурботне використання та довгий термін служби.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com