Як вибрати міцну кухонну стільницю

23 жовтня 2022
Редакція

Кухонна стільниця – це та частина кухонного обладнання, на якій не варто економити. Ця робоча поверхня постійно потрапляє під дію механічних, теплових та хімічних впливів. Стільниці для кухні у Львові характеризуються зносостійкістю, функціональністю та естетичним виглядом одночасно. Крім того, вироби досить прості у догляді. Замовнику просто необхідно визначиться з відповідним матеріалом.

З чого виготовляють сучасну кухонну стільницю

Існує кілька матеріалів, з яких виготовляються стільниці. Вони відрізняються один від одного не тільки стійкістю та довговічністю, але й зовнішнім виглядом і, що не менш важливо, ціною.

Розглянемо найбільш популярні варіанти, які пропонує відомий бренд Томек:

  • На сьогодні найбільш популярним матеріалом для виробництва стільниці є ламінат, ціна якого невисока і на ринку його можна знайти у різних кольорах. Ламінат водостійкий і простий у догляді, але його недолік у тому, що з нього неможливо видалити подряпини.
  • Керамічна плитка. Досить поширений тип під час виборів стільниці. Ціна відрізняється оптимальністю, матеріал міцний, водонепроникний та стійкий до бруду. Однак їх недоліком є крихкість при тяжкому та сильному механічному впливі.
  • Натуральний камінь. Такі стільниці є ідеальним рішенням не тільки з точки зору ціни, але і довговічності. Вони стійкі до кислот, жирних плям і тепла. Мармур – такий самий твердий матеріал як і граніт, але на відміну від нього доволі пористий, тому вимагає обробки захисним покриттям.
  • Цікавий матеріал для стільниці – це бетон. Якщо при виборі стільниці, ключовими критеріями є оригінальність та міцність, варто придбати бетонну основу. Варіант відмінно гармонує із сучасними типами дизайну.

Форма, розміри та радіус закруглення стільниці також мають важливе значення при виборі виробу.

На чому ще зосередити увагу

При виборі стільниці слід враховувати кілька факторів:

  • Перший – реальний зріст користувача. За умовчанням стільниці розміщуються на стійках висотою 90 см. Однак якщо члени родини високого або, навпаки, невеликого зросту, слід обов'язково адаптувати висоту стільниці під свої параметр. В ідеалі робоча поверхня, призначена для приготування їжі, має виступати на 5-10 см нижче зігнутого ліктя.
  • При виборі стільниці існує можливість вибору різних варіантів обробки крайки. Або ви вибираєте так званий постформінг чи обробка ABS. При обробці АБС переважають прямокутні лінії й край стільниці обрізається, а потім заклеюється крайка. Цей тип стільниць найкраще виділяється у сучасному дизайні будинку. Постформінг створює гладку та плавну поверхню стільниці.

Оскільки діапазон матеріалів досить широкий, необхідно подумати про ті переваги, які необхідні для конкретної кухні. Звичайно, не можна забувати й про дизайн, який підходить під теперішній інтер'єр.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ – «БУДИТЕЛЬ ГАЛИЦЬКОЇ РУСИ», СПРАВЖНІЙ ПРОСВІТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ
Він прожив неповних 32 роки, однак його вклад у формування українського національного духу та національне пробудження Галичини неоціненний...
Читати більше