Як воно - бути суперсильнимИ?

6 червня 2024
Akme-Ukraine

Аби вести розмови про суперсилу, варто зануритися в атмосферу повсякденної життєдіяльності українців, коли аварійні відключення електроенергії не лякають, а надихають на запровадження здоров'язберігального режиму, чудовий сонячний день не відволікає від дискусій в конференційній залі, і жодна повітряна тривога не спроможна перекреслити зусилля, які докладалися, докладаються та будуть й докладатися для того, аби мати суперсилу.  

Така атмосфера панувала й на конференції: серйозні обговорення, зосередженість та гумор, релакс, хай і не тривалий, бо часу на нього між панельними дискусіями та воркшопами був обмежений.

Тема першої панельної дискусії: М'яка сила: як велика війна змінила ключові наративи у зовнішніх комунікаціях України

У фокусі - кращі комунікаційні практики, які увиразнюють роль медіа, цифрових комунікацій, дипломатії та лідерства у забезпеченні сталої міжнародної підтримки. Модератор Луї Брук, виконавчий директор з досліджень та стратегії Zinc Network. Учасники панелі: Конрад Яґодзінські, директор із брендингу місць у Brand Finance (онлайн); Вікторія Ляліна-Бойко, директорка Департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС України; Валентин Панюта, генеральний продюсер United24Media, співзасновник HyperNormal Agency; Аліна Торнагі, керівниця департаменту маркетингу та комунікацій Міністерства цифрової трансформації України; Дар’я Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції, співзасновниця Міжнародного центру перемоги України (ICUV).

Друга панельна дискусія: Сила бренду: як позитивний глобальний імідж України може прокласти шлях до повоєнного відновлення - була зосереджена на двох питаннях: Як утримувати нашу боротьбу на порядку денному світу, але й будувати "місточки" до повоєнного відновлення?  Чи на часі поглиблювати знання про Україну поза новинним форматом, розробляти стратегії та створювати «відкладений попит» на туризм, інвестиції та залучення глобальних талантів в Україну після перемоги?

Модератор: Петро Дарморіс, керівник команди PR та партнерств BRAND UKRAINE Учасники дискусії: Сергій Деркач, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України; Олена Шаповалова, директорка ДП «Український державний центр міжнародної освіти»; Віталій Дейнега, засновник «Повернись Живим» та медіа «Ukrainian Witness», ексзаступник Міністра оборони України; Марія Юхновець, співзасновниця та членкиня правління Асоціації в'їзних туроператорів України; Катерина Гречко, CEO Techosystem.

Запропоновані організаторами конференції вокшопи доповнили панельні дискусії обговореннями потенціалу нових інструментів впливу.

  • Креативність без кордонів: як запустити міжнародну кампанію, що здатна змінити світ. 

Воркшоп від британського комунікаційного агентства Zinc Network для тих, хто не боїться створювати сміливі міжнародні кампанії, котрі вирізняються з-поміж інших і надихають на глобальні зміни.

  • Як пітчити українські історії міжнародним медіа

Воркшоп, наповнений інсайтами зі створення привабливих наративів, які гарантовано сприймуть закордонні аудиторії, а також практичними порадами щодо успішного пітчингу українських історій міжнародним медіа.

  • Штучний інтелект і сторітеллінг: сила та всепроникність цифрових комунікацій

Воркшоп про інструменти на основі штучного інтелекту, які дозволяють суттєво трансформувати міжнародні комунікації та розширити горизонти роботи з аудиторією.

  • Як дезінформація впливає на сприйняття та імідж країн і як їй можна протидіяти.

Воркщоп від BRAND UKRAINE та Детектор медіа з акцентом на взаємозв’язок і вплив дезінформації на сприйняття та імідж держави, а також ефективні стратегії для виявлення та протидії дезінформації.

Спікер Сергій Клімов запропонував обгогорити те, як українське вино може стати нестандартним форматом для комунікації України на міжнародній арені. Учасники конференції почули 10 фактів, які міжнародній аудиторії потрібно знати про українські вина. Це були і історії, місцевих сортів винограду та нових регіонів до стійкості українських виноробів, які продовжують виробляти вина у безпосередній близькості до фронту та під звуки російських ракет.

Ще про подію:

https://www.facebook.com/share/p/Zw81qxS9wdXoThtE/

https://www.facebook.com/share/p/tECogfWSCCF7AsJT/

https://www.facebook.com/share/p/Zw81qxS9wdXoThtE/

https://www.facebook.com/share/p/PPAd9W79oFbeSWiu/

Родзинка цьогорічної конференції - можливість всіх учасників долучитися до збору 900,000 гривень на 30 металошукачів для саперів на передовій від благодійного фонду “Повернись живим” та офіційної цифрової екосистеми України Ukraine.ua.

Довідково. BRAND UKRAINE це незалежна організація, що з лютого 2022 року системно працює над розвитком національного бренду України на міжнародній арені. Ми створюємо потужні комунікаційні проєкти, розвиваємо цифрову екосистему України Ukraine.ua та досліджуємо сприйняття країни за кордоном, опираючись на підхід, керований даними. Наша місія — перетворити Україну на улюблений бренд, lovemark, для всього світу.

Автори:

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жорсткі топери: з якого матеріалу виготовляються та кому підійдуть
Якщо ваш диван з часом пом'якшав та деформувався, ви стали відчувати дискомфорт під час сну та перестали висипатися, не поспішайте з ним прощатися. Розгляньте можливість купівлі жорсткого топера, здатного повернути дивану колишній комфорт та зручність.
Читати більше