Читати більше
Як у багатоповерхівці встановити автономне опалення?
Ви проживаєте у багатоповерховому будинку і на власному досвіді знайомі з усіма «перевагами» користування централізованим опаленням? Давно мрієте про індивідуальне опалення у власній квартирі, щоб самостійно встановлювати бажаний температурний режим, керувати витратами на оплату комуналки, починати та закінчувати опалювальний сезон за власним бажанням, а головне – мати стабільно працюючу систему опалення?
Згідно чинного законодавства, населення має можливість встановлювати автономки у двох варіантах: поквартирно, якщо у будинку від централізованого вже від’єднано 50% абонентів, або усим будинком.
Якщо будинок входить в ОСББ*, то його жителям пощастило :). Зазвичай переведенням будинку на електричне опалення займаються саме голови ОСББ.
У цих відповідальних та активних людей серце не на місці, коли по будинку є відкриті питання. А коштовне централізоване опалення, борги за яке, тільки зростають із року в рік, є саме таким, що потребує нагального вирішення.
Компанія «Мережа тепла», що має успішний досвід у переведенні багатоповерхових будинків на автономне електричне опалення, плідно співпрацює з головами ОСББ та радо ділиться рецептом, як реалізувати такий проект.
«Ми знаємо, що це колосальна робота і вклад, як голів ОСББ, так і наших спеціалістів, але результат того вартий! Крім переваг користуванням індивідуальним опаленням, власники квартир у таких будинках отримують знижений тариф на електроенергію, а це 90 коп./1 кВт в опалювальний період. А з нашим і так економним електричним опаленням, користувачі будуть отримувати ще менші рахунки за комуналку. Я кажу це, маючи біля 10 років успішного досвіду з облаштування квартир індивідуальним електроопаленням по всій Україні», - розповідає Іван Попруженко, керівник компанії «Мережа тепла».
За попередніми розрахунками вартості проекту звертайтеся до «Мережі тепла», узгоджуйте її на загальних зборах мешканців будинку та дотримуйтеся наступної послідовності:
- Звернутися до міської ради із заявою про відрізку від централізованого опалення та отримати дозвіл. Звісно, попередньо отримавши схвальне рішення усіх мешканців будинку.
- Зібрати пакет документів, що складається із плану будинку, його дозвільної потужності та викопіювання.
- У разі необхідності, подати заяву до місцевого обленерго для збільшення потужності. Враховуючи те, що житловий фонд переважно радянського зразку - збільшення потужності буде просто необхідним.
- Далі, спеціалісти «Мережі тепла» готують проектно-дозвільну документацію, встановлюють опалення та виконують інші необхідні роботи.
- Після погодження усіх документів та виконаних робіт у відповідних інстанціях, власники квартир отримують знижений тариф на електроенергію в опалювальний період, перезаключивши договір з обленерго.
*ОСББ - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.
Такі нехитрі кроки, потребуючі часу та уваги, необхідні, щоб звільнитися від тягаря у вигляді централізованного опалення та боргів. А встановлення економного електричного опалення – запорука комфорту, тепла та економії в опалювальний період. У «Мережі тепла» знають, як ними крокувати!
Телефонуйте: 099 374 33 83, 096 042 85 98
Сайт: https://merezhatepla.com.ua/
Адреса: м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 16 а.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше