Як створити затишок удома

16 березня 2020
Лесічка Кіт

Будинок — місце тепла, радості, турботи і взаєморозуміння. Це місце, де ми відпочиваємо від роботи, відновлюємо свої сили. На жаль, не кожна людина може сказати про свій будинок так. Якщо вдома перебувати незатишно, а повертатися туди щовечора не хочеться, потрібно зрозуміти, чому. Тоді можна буде повернути радість від перебування у своєму будинку.

Домашній затишок

 Дві причини, зчерез які ми можемо відчувати себе незатишно, — це негативні люди і негативні речі в будинку.

Негативні люди в будинку

Часто в сім'ях трапляються розбіжності після візиту гостей. Це може відбуватися через нелюбу свекруху або незадоволену тещу, пліткарку-подругу чи друга. Люди, яких ми запрошуємо у свій будинок, висловлюють свою думку, оцінюють обстановку в будинку, дають поради. Так вони надовго залишають відбиток в душі, не завжди позитивний. Тому з такими людьми краще зустрічатися на нейтральній території. Влітку можна прогулятися в парку, восени — поспілкуватися за чашкою какао.

У будинку і самим жителям слід запам'ятати, що свій негатив потрібно залишати за порогом. Сваритися, підвищувати голос теж не потрібно. Так ми створюємо негативну ауру навколо себе і стаємо подразниками для рідних. Символ домашнього затишку у кожній сім'ї різний: люблячий чоловік, пухнастий кіт, м'які тапочки, але там точно немає місця сваркам.

Негативні речі в домі

Речі, які знаходяться в будинку, мають свою енергетику. Позитивна вона чи ні, залежить від кількох факторів. Ти можеш навіть не підозрювати, які предмети створюють дискомфорт спочатку. Озирнись: якщо є предмети в будинку, які викликають неприємні спогади, асоціюються з неприємними людьми або просто не подобаються, — від них потрібно позбуватися.

Не місце в будинку фотографіям, подарункам від людей, до яких ти не відчуваєш довіри або теплих почуттів. Предмети покійних родичів теж не повинні лежати на видному місці, якщо ці речі дорогі як пам'ять, краще перевезти їх на дачу. Скорбота нагнітає почуття, навіть після багатьох років після втрати близької людини, вона може перетворитися у відчай.

У будинку все повинно викликати позитивні емоції: нові штори, дитячі малюнки, улюблена ваза. Тільки коли ми відчуваємо себе в безпеці, в оточенні дорогих людей і речей дому, ми можемо по-справжньому відпочити від рутинних справ, відновити сили і розслабитися.

Щоб в будинку завжди було затишно, усій родині необхідно прикладати до цього зусилля. Ідучи додому, подумайте: як можна підбадьорити втомленого чоловіка, порадувати маленьку дитину або принести щось смачненьке коту, адже ми самі створюємо домашній затишок.

Коли в будинку панує турбота і взаєморозуміння, негативу там не місце. Не важливо, як сильно ти втомився, розлючений на начальника або засмучений. Важливим є те, що коли ти прийдеш в теплий будинок, де тобі раді, усі проблеми зблякнуть перед сімейним щастям і добротою близьких людей.

Здійснено переклад. 

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Огляд iPhone 14 та iPhone 14 Plus: які оновлення ми отримали
Реліз айфона 14 став однією з яскравих подій осені. Прихильники техніки Apple з нетерпінням очікували на новий смартфон. Розгляньмо детальніше, чи не розчарувала новинка, яку презентували на початку вересня.
Читати більше
Пам'ять смартфона переповнена? Є кілька способів вирішити проблему
Будь-який користувач може мати проблеми з дефіцитом внутрішньої пам'яті телефону. Як завжди, це трапляється в невідповідних моментах: фотографування в подорожі або встановлення потрібного в цю хвилину програми. Хочете знати, як швидко та ефективно організувати вільне місце у пам'яті пристрою?
Читати більше