Як створити ідеальну візитку

26 жовтня 2020
Редакція

Навіть в сучасному світі більшість візитівок виглядають як невеликий клаптик паперу чи картону, на якому вказані дані людини чи компанії. Звісно, така візитка виявиться однією з багатьох і абсолютно точно не зможе привернути достатньої кількості уваги до себе.

Якщо ви хочете створити ідеальну візитівку, то вам не доведеться витратити суттєвих зусиль на її створення. Достатньо лиш тримати в голові низку доволі простих рекомендацій.

Дотримуйтесь принципу друку

У вас є невеликий клаптик картону, на якому потрібно розмістити важливу інформацію й красиво його оформити. Яким чином це зробити у непідготовленої людини може викликати головні болі, але на щастя дизайнери все продумали. Достатньо притримуватись базових принципів друку, щоб отримати в свої руки ефективний інструмент реклами. Для цього необхідно витримати такі поради:

 • відступити від 2 до 5 мм від країв (залишити там вільний простір) для того, щоб важливі інструменти не постраждали під час обрізки, додатково залиште на макеті розмітку, щоб працівник типографії бачив по яким межам різати продукцію;
 • подбайте про якість зображення, яка має бути на рівні не меншим ніж 300 ddi;
 • перевірте комфорт читаності дрібних елементів при 100% масштабі;
 • використовуйте кольорову палітру режиму СМYK;
 • подбайте про правильну послідовність викладеної інформації.

Креативність ‒ це добре, але в міру!

Перед тим як відправити візитки на замовлення в типографію, варто спробувати креативно попрацювати над їхнім дизайном. В інтернеті ви можете відшукати масу фотографій з креативними елементами, які можуть бути актуальними саме у вашій сфері.

Важливо не перестаратися з дизайном візитки. Варто спробувати використати різноманітні форми, вирізи чи матеріали.

Вирізка візитки  — це непоганий спосіб зробити актуальний і яскравий рекламний продукт. Зараз все більше принтерів підтримують функцію лазерної різки, тому така послуга не буде коштувати надто дорого навіть для маленького тиражу.

Додатково попрацюйте над використанням спеціального покриття. Тиснення фольгою, ульрафіолетові елементи, металічні чорнила ‒ ці елементи зможуть привернути увагу більшої кількості людей. Але в цьому випадку собівартість візитівки буде значно вищою.

Використовуйте незвичайні матеріали

99% всіх візитівок світу друкуються на звичайному картоні. Непоганим способом привернути до себе увагу буде візитівка на пластику, металі, дереві та ін. Варто зазначити, що таким способом ви значно підвищите вартість візитки, тому двічі зважте таке рішення перед замовленням в типографії.

Зробіть візитівку корисною

Більшість людей дивиться на непотрібні їм візитки як на сміття. Вони користуються першою можливістю, щоб позбутися вашої рекламною продукції, якщо послуги такі послуги чи товари їм в даний момент не потрібні.

Додайте якусь корисну функцію візитці, щоб у потенційного клієнта був мотив для її збереження. Зробіть так, щоб візитка могла використовуватись в якості гайкового ключа (наприклад, якщо ви пропонуєте ремонт велосипедів) чи звичайного гаманця для дрібноти. 

Використовуйте обидві сторони

Абсолютна порожня зворотна сторона візитівки залишає по собі відчуття незавершеного рекламного продукту. При створення якісної візитки у вас в розпорядженні не так багато простору, тому чому б не скористатись можливістю збільшити його вдвічі. На зворотній стороні можна вказати додаткову інформацію (міста, де представлена компанія, додаткові контактні дані, карту геолокації та інше). Таким чином ви збільшите кількість розміщеної інформації про себе чи свою компанію та подбаєте про більш цілісніший дизайн.

Вкажіть всю необхідну інформацію

Візитівка без вказаної необхідної інформації ‒ абсолютно непотрібна річ. Саме тому найчастіше на ній вказується така інформація:

 • прізвище та ім’я;
 • контактні дані ‒ починаючи з номера телефону і закінчуючи адресом електронної пошти та ім’ям у соцмережах;
 • назва компанії;
 • характер послуг чи товарів;
 • слоган компанії;
 • карта геолокації;
 • зображення, яке асоціюється з діяльністю компанії;
 • кілька корисних переваг, які ви пропонуєте.

Притримуючись таких простих рекомендацій, ваша візитівка завжди буде привертати увагу потенційних клієнтів. Цей рекламний інструмент не просто спосіб заявити про себе, але й заробити відповідну репутацію серед клієнтів без безпосереднього контакту.  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше
Вага стоїть на місці: у чому причина і як виправити ситуацію
Схуднення — тривалий процес. Спочатку вага йде швидко, але рано чи пізно з'являється проблема: на вагах, попри дієту та інтервальні тренування, тримається одна і та ж цифра. Нижче пропонуємо вивчити, як подолати цю проблему.
Читати більше