ЯК СТАТИ ТЕЛЕПАТОМ: Роберт Шеклі "Запах думки"

ЯК СТАТИ ТЕЛЕПАТОМ?

Роберт Шеклі "Запах думки"

Щоб стати телепатом, достатньо потрапити на іншу планету і намагатися вижити. Доволі простий рецепт від майстра фантастики.

Його герой розвозить космічну пошту. Літальний апарат вийшов з ладу. Довелося рятуватись на іншій планеті.

Тут живуть звірі, подібні на земних, але в них нема очей і вух. Полюють за запахом – запахом думки.

Щоб врятувати собі життя, головному герою доводиться в думках перевтілюватися, щоби не стати здобиччю вовків, пантери і стерв’ятника. Дається це йому важко, але в кінцевому результаті він виходить переможцем.

Ось тільки рятувальники ніяк не можуть зрозуміти, завдяки чому їхній колега вижив у, здавалось би, безнадійних ситуаціях.

Шеклі зображує фантастичні ситуації. Проте вихід із них – цілком земний. Якщо, звичайно, людина до останнього бореться за своє життя.

Анатолій ВЛАСЮК

21 червня 2018 року  

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чи насправді Ван Гог відрізав собі вухо: розбираємо головні версії
Мабуть, найзнаменитіше вухо в історії — вухо голандського художника-імпресіоніста Вінсента Ван Гога, яке він закарбував на автопортреті. Але ось що трапилося з цим вухом — відрізав він собі його сам або йому хтось допоміг це зробити — досі невідомо.
Читати більше