ЯК СТАТИ ТЕЛЕПАТОМ: Роберт Шеклі "Запах думки"

ЯК СТАТИ ТЕЛЕПАТОМ?

Роберт Шеклі "Запах думки"

Щоб стати телепатом, достатньо потрапити на іншу планету і намагатися вижити. Доволі простий рецепт від майстра фантастики.

Його герой розвозить космічну пошту. Літальний апарат вийшов з ладу. Довелося рятуватись на іншій планеті.

Тут живуть звірі, подібні на земних, але в них нема очей і вух. Полюють за запахом – запахом думки.

Щоб врятувати собі життя, головному герою доводиться в думках перевтілюватися, щоби не стати здобиччю вовків, пантери і стерв’ятника. Дається це йому важко, але в кінцевому результаті він виходить переможцем.

Ось тільки рятувальники ніяк не можуть зрозуміти, завдяки чому їхній колега вижив у, здавалось би, безнадійних ситуаціях.

Шеклі зображує фантастичні ситуації. Проте вихід із них – цілком земний. Якщо, звичайно, людина до останнього бореться за своє життя.

Анатолій ВЛАСЮК

21 червня 2018 року  

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше
Нищівно час диктував: Анна Франк
Анна Франк — одна з найвідоміших жертв Голокосту, яка померла у віці 15 років у концтаборі Берґен-Бельзен. Але вона, як і хотіла, залишила по собі згадку — щоденник, перекладений на 50 мов. До вашого прочитання доля юної дівчинки, яка була змушена швидко подорослішати.
Читати більше
Яскраві цитати Нельсона Мандели
18 липня мало би виповнитися 100 років першому темношкірому президенту Південно-Африканської Республіки, Нобелівському лауреату, одному з найвідоміших активістів у боротьбі за права людини у часи апартеїду - Нельсону Манделі.
Читати більше