Як сподобатись майбутній свекрусі

11 листопада 2015
Валерія
Дорогі дівчата, я розумію, що багато з вас відчувають певний страх перед знайомством з батьками хлопця, а особливо хвилює оцінка мами коханого, адже саме від неї можуть залежати відносини із милим у майбутньому! Погодьтеся, що мами завжди будуть не лише перейматися за подружнє життя своєї дитини, а й час від час втручатися у сімейні справи. Вас, дівчата, завжди будуть переслідувати питання на кшталт: як сподобатись його матері? як приготувати вечерю, щоб її оцінили вони? як вести себе у її присутності? що казати можна, а де краще промовчати? Така вже наша доля, тут нічого не вдієш! А, якщо хочете почуватися впевненою у її присутності, варто прислухатись до порад хлопців, котрі добре розуміють, яку дівчину хоче бачити їхня мама поруч з ними!

Євген: "Нуяк на мене, щоб дівчина сподобалась свекрусі, вона повинна догоджати її сину"
 
Володимир: "Думаю, она должна быть чем-то на нее похожа"
 
Владислав: "Думаю, головне, щоб ти була справжньою з нею. Не вигадувати собі образ і не видавала себе за іншу"
 
Руслан: "Вона повинна бути схожа на свекруху, вміти готувати, не показувати, що вона краща за неї, не сперечатись, синочка її кохати"
 
Микола: "Дівчина повинна показати, що вона подбає не гірше мами про хлопця. Це дуже рідко буває, щоб дівчина сподобалась матері, тому тут не вгадаєш"
 
Андрій: "Мое мнение - скромностью, хозяйственностью. Мнение Мамы - должна любить ее сына, а сын - любить ее"
 
Наступна фраза гідна поваги!

Максим: "Ну, вазагалі нічим НЕ ПОВИННА!!! Головне  - чоловікові щоб подобалась"
 
А цей випадок взагалі безнадійний!

Олександр: "Моїй мамі не вгодиш!"

Як ми бачимо, деякі думки хлопців схожі між собою: сина любити, бути схожою на маму, смачно готувати і т.д. Це основні вимоги, щоби бути дійсно люблячою невісткою та знайти спільну мову зі свекрухою.

Тож, дівчатка, не варто тікати від стереотипу, що дівчина та майбутня дружина має бути схожою на мати любого, адже все одно хлопці шукатимуть ідентичних чи трохи схожих осіб так само, як ми шукатимемо чоловіка, схожого на нашого батька!

Головне дбати про милого та готувати борщ такий же смачний, як це робить його мати, проявляти до майбутньої свекрухи повагу й показувати, як ти сильно любиш її сина, тоді і їй буде спокійно, і ти будеш бажаною невісткою в її хаті.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com