Як правильно вибрати дитячого стоматолога

14 листопада 2019
Редакція

Дитинство  один із найпрекрасніших періодів. Проте й один із найскладніших. Настрій дитини часто змінюється, що цілком логічно. Адже вона вчиться пізнавати світ. Щось для неї залишається незвідано страшним.

Тому й, буває, реагує слізно або й може влаштувати істерику. Зокрема стереотип про те, що діти бояться лікарів і їх важко привести на лікування, панує в стоматології. Та що там, я знаю людей, котрі і в свої 30 не можуть опанувати себе перед походом до лікаря:) Важливо не завдати болю та не спричинити травму дитині.

Утім, хочемо заспокоїти батьків, які досі переймаються, як їхні діти сприймуть похід до стоматолога, у надії, що той не закінчиться істерикою.

Загалом левова частка результату, у тому числі загального спокою, залежить від професійного підходу стоматолога до дитини та взаєморозуміння дитини з батьками.

І ми знаємо таких професіоналів. Звісно, вибір завжди за вами, просто маємо щиру рекомендацію, яка зекономить вам час та нерви.

Якщо ви проживаєте в Києві або маєте можливість його відвідати, радимо скористатися послугами дитячої стоматології MultiDent

Адже в клініці (їх дві в Києві) використовують лише перевірені матеріали та інструменти. Тут ви зустрінете досвідчених лікарів, які люблять і вміють виконувати якісно свою роботу.

Чи варто казати, що інтер'єр адаптований так, щоб діти не відчували себе серед лікарняних стін?

Аби не бути голослівними, пропонуємо відвідати сайт, де доступно подано більше інформації. 

Якщо у вас, що цілком природно, залишилося багато запитань, хочемо закцентувати увагу на розділі “Підготовка до візиту”

Тут детально подана інформація про те, як найліпше має виглядати співпраця батько/матидитиналікар.

Крім того, на сайті можна знайти відповіді на безліч запитань. Наприклад, переглянути, які загалом послуги надає клініка. Адже тут лікують не лише дітей, а й дорослих.

Побачити приклади роботи лікарів з різними проблемами. Почитати відгуки та проглянути відповіді на найчастіші запитання.

На прийом можна записатися безпосередньо на сайті чи за номером. 

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше
КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше