Як правильно сформулювати своє бажання

13 лютого 2015
Vitaliy DeFranko
- Господи, як хочеться шоколаду!

Такими словами нас зустріла прикордонниця в аеропорту Санто-Домінго. Місцевий час - майже перша ночі.

- А в мене, до речі, є, - кажу я.

Знімаю рюкзак, відкриваю його і дістаю половину шоколадки. Розбираючи холодильник перед від'їздом, для чогось захопила її з собою. Думала з'їсти дорогою, але так і не з'їла.

- О!! - Кричить прикордонниця, проставляючи в'їзний штамп. - Це мені? Шоколад! Спасибі, я 10 годин на посту, сил немає.

Це я до чого. Запити до Всесвіту треба формулювати вголос і максимально чітко. А Всесвіт вже сам розбереться, чому оптимальний спосіб дати вам шматок шоколаду - провезти його через пів-Землі.

© Tatiana Khrylova
 
Інструкція від психолога Євгенії Брайт. Ви можете вважати її казкою або найціннішою в світі інформацією.

Щоби бажання збувалися, їх потрібно правильно загадувати. Так от, найкраща інструкція по "замовленню" бажань від Всесвіту виглядає так:

1. Бажання на момент "замовлення" має бути ОДНЕ

Як, найчастіше, ми бажаємо чогось? Ось типовий приклад: "Хочу сім мільйонів. На три - куплю собі шикарну квартиру в престижному районі. На один - класну машину. Ще на кілька - з'їжджу світ побачити, на...." Стоп! У цьому перебільшеному бажанні багато інших мрій, які можуть бути зовсім не пов'язані з початковою. Виходить якась матрьошка. Така багатошарова конструкція не працює! Щоб кожне з окремих бажань здійснилося, з ним треба працювати окремо. Чому?

От уявіть собі, що ви - батько. Приходить до вас ваша дитина і просить 100 грн. Припустимо, маля планує побудувати будиночок для хом'ячка і йому треба дощечок, цвяшків, молоточок... Дитина прикинула, що цієї суми повинно вистачити на все необхідне. Але ви - батько - знаєте, що молоточок в будинку вже є, дощечки можна принести з роботи, а цвяшків треба купити всього на 30 грн. Таким чином, хом'як отримує нове житло, дитина - задоволення від творчої роботи, а ви - задоволення від економного вирішення питання.

Те ж відбувається між нами і Всесвітом, який і є головним дарувальником всіх наших благ. Причому Всесвіт буде завжди діяти найбільш раціональним шляхом. Отже, розбиваєте ваше багатошарове-багатокомпонентне бажання на складові. Кожна складова повинна бути якомога більш елементарною.

2. Бажання не повинне бути умовою виконання інших бажань

Отже, розбираємося. Питання: Навіщо мені сім мільйонів? Відповідь: Щоби купити квартиру, машину, заснувати бізнес, покласти певну суму в банк, віддати борги.... і т.п. Тепер з кожним з них (квартира, машина, бізнес, банк, борги) треба працювати окремо. Продовжуємо на прикладі. Питання: Навіщо мені квартира? Відповідь: Щоби позбутися опіки батьків. Наступне питання: Навіщо мені позбавлятися від опіки батьків? Відповідь: Щоби мати більше особистої свободи. Наступне питання: Що буде після того, як моє бажання здійсниться? Відповідь: Я буду... (що ви будете?). Коли вашу відповідь можна буде виразити почуттями, бажання можна вважати "елементарним", тобто тим, яке й потрібно "замовляти".

3. Бажання повинне викликати у вас ТІЛЬКИ почуття, а не думки про нові бажання

Отже, що ж буде з вами після того, як ваше бажання здійсниться? Правильна відповідь: "Я буду ВІДЧУВАТИ... щастя! Задоволення!..." Ну або щось у цьому дусі. Повернімося ще раз до семи мільйонів. "Коли у мене буде "предмет А" (тобто сім мільйонів), я зможу мати ще "предмети Б, В, Г". Бачите? Ніяких особливих почуттів, крім як почуття, що з цими грішми потрібно ще щось робити. І це - вірний сигнал неправильно БАЖАННЯ.

От якби відповідь була: "Оооо! Я покладу ці грошики от у цю скляну банку, поставлю її на стіл і буду кожен день насолоджуватись видом моїх семи мільйонів в банці..." - ось це так, це правильне бажання. Але ви хіба цього бажаєте? Втім, якщо ви якраз бажаєте саме грошей, то й замовляйте їх. Чого соромитися? А паралельно можна замовити квартиру, машину, бізнес, сплату боргів і все інше. ПАРАЛЕЛЬНО!

Якщо квартира - це тільки ЗАСІБ позбавлення від батьківської опіки, треба замовляти (УВАГА!) - не квартиру, а позбавлення від БАТЬКІВСЬКОЇ ОПІКИ. Адже можна отримати квартиру, але від ОПІКИ не позбутися. Батьки - вони можуть вас і в новій квартирі дістати. Навіть на краю світу! Отже, обміркуйте результат свого бажання - Всесвіт буде втілювати саме РЕЗУЛЬТАТ. Якщо ви хочете зустріти принца на срібному БМВ, щоб вийти за нього заміж, то ваше бажання - НЕ зустріти принца, а - вийти заміж за принца. Відчуваєте різницю?

4. Бажання повинне бути "екологічним"

Це означає, що в результаті вашого бажання ніхто не повинен постраждати. Як же уникнути мимовільного заподіяння неприємностей оточуючим? На жаль, зовсім уникнути неприємностей по життю не вдається, так вже все влаштовано. І цілком можливо, що ваше палке бажання отримати квартиру обернеться тим, що вона вам дістанеться у спадок після раптової смерті родича. Але! Важливо пам'ятати, що в будь-якому випадку все під контролем Всесвіту. Ваше бажання завжди буде виконуватися найбільш раціональним шляхом, з урахуванням життєвих сценаріїв всіх персонажів дійства. Тому розслабтеся і прийміть все, як є. Тобто, з вдячністю!

Кілька слів про те, чому не варто творити неприємності свідомо. Припустимо, вас переповнює бажання напаскудити комусь. Припустимо, ви навіть вважаєте, що маєте рацію. І що "об'єкт" заслужив бути покараним. А тепер подумайте: ви вважаєте себе вправі карати і милувати на свій розсуд? Запускаючи бумеранг своїх бажань, майте на увазі, що у цих летючих пристосувань є одна погана звичка - вони повертаються. Тож нехай ваші "бумеранги" будуть тільки добрими, щоб вам не потрібно було боятися їх повернення.

5. Бажання має стосуватися тільки вас, а не третіх осіб

Дуже часто виникають такі бажання: "Хочу, щоб моя дитина...", "Хочу, щоб мій чоловік...2 Знайома картина, так? ТАКІ бажання НЕ ПРАЦЮЮТЬ! Як бути, запитаєте? Невже все безнадійно? Ні, чому ж. Просто треба трохи змінити бажання. Воно повинне стосуватися вас, а не вашої дитини, чоловіка, батьків, керівника, т.п. Це може виглядати приблизно так: "Хочу пишатися своєю дитиною, яка навчається на одні п'ятірки", "Хочу робити всю домашню роботу разом з чоловіком", т.п. Одним словом, переведіть "стрілки" на ваші почуття у зв'язку з виконанням вашого бажання - і все.

6. Бажати треба по-максимуму

Один хороший чоловік сказав: "Бажати треба багато і часто. Бажати треба по-максимуму. Всього все рівно не отримаєш. Але чим більше бажаєш, тим більше отримуєш". І це - правда! Якщо ви бажаєте машину - нехай це буде найкраща, на вашу думку, машина. Що ви кажете? Грошей немає на таку? А на старий "жигуль" є? Теж ні? Тоді в чому різниця? Замість того, щоби бажати щось поганеньке, побажайте що-небудь шалене! Всесвіт неосяжний і невичерпний. І безмежний, як ви здогадалися. Всі обмеження, які стримують вас по життю - це обмеження, пов'язані з поганим польотом вашої фантазії. Ну, так потягніть на себе кермо висоти і гайда догори!

Додаткові рекомендації:

Бажання не повинне мати прив'язку до часу. Частенько нам хочеться отримати щось до якогось конкретного терміну. Бажання, звичайно, по-людськи зрозуміле, але... По-перше, умова часу створює ситуацію очікування виконання бажання. А бажання повинне бути "вільним". По-друге, Всесвіт все рівно виконає ваше замовлення так і ТОДІ, коли це найбільш оптимально для всіх, в тому числі й для вас. Дайте йому цю можливість - розслабтеся і не прив'язуйтесь до тимчасових рамок.

Не відмовляйтеся від шансів! А як відрізнити шанс від "не-шансу"? По-перше: уважно починайте стежити за змінами у своєму житті, "випадковостями", "раптом", "якось само собою". Це вже початок. Не чіпляйтеся за минуле, з радістю приймайте зміни. Це вже Всесвіт починає розгортати і формувати події та обставини так, щоб ви отримали бажане. Не створюйте свої власні сценарії розвитку подій. Не заважайте Всесвіту виконувати ваше бажання найкращим для вас способом. Довіряйте своїм почуттям. Це дуже важливо! Але оскільки всіх нас привчили довіряти більше мізкам, то спочатку буде важкувато.

Почніть з малого. Чим крупнішим, масштабнішим є ваше бажання, тим складніше його виконати, тим менше у вас віри у свої власні сили, тим більша ймовірність, що ви будете відмовлятися від сприятливих можливостей. Тому почніть з дрібниць. Жоден митець не починає малювати з монументального полотна, всі починають із замальовок та ескізів. Виконуючи свої дрібні бажання, по-перше, ви відчуєте свою силу, і це додасть вам впевненості. По-друге, почнете більше довіряти собі. Адже якщо ви можете впливати на ситуацію в дрібницях, можете це робити і по-крупному. По-третє, у вас з'явиться особлива інтуїція на "шанс".
 
Ніхто не може бути вільним від закону причин і наслідків. Тому, обдумуючи чергове бажання, спробуйте уникнути будь-яких негативних почуттів і дій. Особливо почуттів! Наприклад, якщо вам здається, що процвітанню вашого бізнесу заважає конкурент, то не варто бажати його банкрутства. Побажайте процвітання вашій фірмі... Що там буде в результаті з вашим конкурентом - не ваша турбота. Головне, що у вас все буде чудово. Якщо вам треба писати контрольну або складати іспит з предмету, в якому ви не дуже обізнані, побажайте отримати найвищу оцінку, а не хворобу вчителя чи виверження вулкана під будівлею вашого навчального закладу.

Працюючи зі своїми бажаннями, не базікайте про це з будь-ким! Пам'ятайте, що ми всі живемо в перетині різноманітних бажань різноманітних людей. Так от, чим менше навколишні знають про ваші наміри, тим менше можуть вплинути на результати виконання ваших бажань своїми власними, відповідними бажаннями.

Для людей, ще не дуже досвідчених в усвідомленому виконанні своїх бажань, щоб не заплутатися в своїх вже замовлених і потенційних мріях, на початках краще записувати їх на папірці. Заведіть собі звичку записувати мрії на окремому маленькому листочку. Зберігайте записи в спеціальному конверті, і періодично переглядайте. Або заведіть собі спеціальний блокнот для тих же цілей. Кому як подобається.

Отже, тепер ваша головна турбота - бажати для себе того, до чого прагне душа. А як все це буде втілюватися в життя - нехай Всесвіт голову ламає. На те він і Всесвіт! Не кажіть собі: "Я це хочу так давно, що нема про що тут думати". Навіть заповітні мрії рожевого дитинства потребують попередньої ревізії і переробки.

Будьте щасливі! :)

За матеріалами книги Є. Брайт "Стань господарем свого життя"

(via)

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше