Як правильно обрати кулькову ручку

27 січня 2022
Редакція

Час до часу ми ділимося з вами публікаціями, які спрощують шопінг і допомагають обачніше робити покупки. Сьогодні спільно з простором оригінальних подарунків і канцелярії dreamarium.com.ua (https://dreamarium.com.ua/) підготували для вас статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі кулькових ручок.

Кулькові ручки мають кругле кулькове перо з густим чорнилом на масляній основі, тому, коли ви пишете, воно швидко висихає. Це зменшує ймовірність розмазування або просочування на папері. 
 

На що звертати увагу при виборі кулькової ручки

Кулькові ручки швидко стали популярними для повсякденного використання завдяки легкому стилю письма та універсальності.

Чорнило швидко сохне і рідко розмазується. Її можна носити з собою та використовувати в будь-яких ситуаціях.

Крім того, кулькові ручки можна використовувати як взаємозамінні. Шульги також, як правило, обирають їх, оскільки чорнило швидко висихає, тому не треба турбуватися про результат свого письма або про те, що рука покриється чорнилом.

Кулькові ручки часто використовують у школі та на роботі. Їх вибирають для різних видів діяльності, як-от іспити та конспектування, оскільки можна писати швидко й легко.

Кулькові ручки також використовують художники для малювання та ескізів. На відміну від інших типів ручок, типом чорнила кулькової ручки легко керувати. Ви можете використовувати ручку для створення різних тонів й ефектів, а художники часто використовують кулькові для штрихування (створення візерунка з численними дрібними точками) або штрихування (створення візерунка з паралельних ліній, накреслених близько одна до одної). На відміну від іншого обладнання для малювання, як-от пензлики та олівці, кулькові ручки можуть створювати точні різкі лінії.

Недоліки кулькових ручок

Ручки-ролери мають більш плавний потік чорнила, що дозволяє їм писати без зусиль, тоді як кулькові ручки іноді витікають через в’язкість чорнила та залежність від сили тяжіння. Кулькові ручки не можна використовувати догори дном. 
 

Кулькові ручки бувають несправними. Часто чорнило можуть вицвітати або пропускати під час письма, що є меншою проблемою для інших типів ручок. Товщина чорнила означає, що кулька в наконечнику також може блокувати чорнило і спричиняти їхнє злипання. Його легко повернути у справний вигляд, але це іноді незручно.

Види кулькових ручок

Існує два типи кулькових ручок — одноразові пластикові ручки і тонкі письмові інструменти. Останні борються з проблемою витікання чорнила і їх використовують більшість людей. 

Кулькові ручки середнього класу часто виготовляють із пластикового корпусу, тоді як ручки дорожчого сегменту, як правило, мають металевий корпус. Чим більше ви вкладаєте у свою кулькову ручку, тим довше вона прослужить. Кулькові ручки можна багаторазово заправляти, тоді як бюджетні варіанти зазвичай викидають, коли ті закінчуються.
 

Досі хтось вибирає ручку, яку після використання відразу викине, а хтось вибирає більш екологічний варіант — ручку, яка прослужить довше і яку можна оновити. Звичайно, наразі ручки з масмаркету здаються дешевшими, і замість того щоб міняти заряд, ви можете просто утилізувати ручку. Однак такі ручки, як правило, легше ламаються, мають проблеми з потоком чорнила і виглядають так само дешево, як і коштують.
 

Дивлячись на кулькові ручки, слід враховувати колір, розмір, матеріал і корпус. Аналогічно форма вплине на утримання ручки, яке ви відчуваєте. А от на ширину кінчика кулькової ручки радимо звернути особливу увагу. Ширина пера зазвичай коливається від 0,2 мм до 1,6 мм, причому перша класифікується як дуже тонка, а друга — як широка. Вибір залежить від особистих переваг і стилю почерку. На відміну від чорнильних ручок, де ви можете вибрати більш тонке перо, щоб чорнило висихало швидше, для кулькових ручок немає обмежень.

Ручку можна дарувати. Із гравіюванням чи без. Навіть у світі сучасних технологій багато людей досі люблять писати вручну. У цьому є певна медитація та автентичність.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com