Як правильно любити жінку

3 вересня 2019
Annie

Коли жінка відчуває себе коханою, — це найбільші для неї натхнення і мотивація.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона також спокійно і вільно починає любити себе. Стає жінкою, яка буде готова віддавати всю себе, навіть якщо ти не просиш про це. Вона стає жінкою, яка буде з готовністю витрачати свій час і зусилля на тебе, яка буде віддана тобі. Вона стає жінкою, яка буде любити тебе всім серцем.

Коли жінка кохана, вона стає зовсім іншою, вона дозволяє найкращим своїм сторонам відкритися і засяяти.

Так, будуть часи, коли вона здасться нав'язливою або чогось вимагатиме, майже до ступеня співзалежності, але це все з нею робить любов. Правда в тому, що всередині вона відчуває так багато сили і сміливості саме через ту любов, яку отримує. Вона може вести себе владно, але це лише тому, що знає, наскільки класно відчувати себе коханою, і вона боїться втратити цю любов.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона буде робити все, щоб утримати цю любов у своєму житті; і це значить для неї ставати набагато кращою, ніж була. Вона захоче бути вартувати цієї любові.

 

Коли жінка відчуває себе коханою з тобою, вона може починати скаржитися і втомлювати тебе. Але це не означає, що вона приймає твою любов як належне. Це просто її спосіб висловити те, наскільки їй комфортно з тобою. Значить, вона довіряє тобі настільки, що може показати й свої негативні почуття.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона може бути ревнивою. Можливо, вона буде намагатися приховати це, але це не означає, що вона цього не відчуває. Адже це нормально — боятися втратити свою любов.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона може бути навіть агресивною. Вона вже відчула смак справжньої любові і готова зробити все, що може, щоб зберегти її. Вона більше не буде дозволяти собі бути ганчіркою, об яку інші можуть витирати ноги. Вона буде боротися за все, чого хоче в житті, у тому числі — свою любов. І робитиме це сміливо і, можливо, навіть агресивно.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона буде відчувати, що її цінують. Це буде надихати її прагнути до того життя, яке вона завжди хотіла. Це дасть їй мотивацію, щоб боротися за те, чого вона вважає себе гідною. Коли жінка відчуває себе коханою, її ніщо не зупинить. Вона стає кращою, ніж була, і в цій досконалості немає меж.

Зображення — pinterest.com.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше