Як правильно любити жінку

3 вересня 2019
Annie

Коли жінка відчуває себе коханою, — це найбільші для неї натхнення і мотивація.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона також спокійно і вільно починає любити себе. Стає жінкою, яка буде готова віддавати всю себе, навіть якщо ти не просиш про це. Вона стає жінкою, яка буде з готовністю витрачати свій час і зусилля на тебе, яка буде віддана тобі. Вона стає жінкою, яка буде любити тебе всім серцем.

Коли жінка кохана, вона стає зовсім іншою, вона дозволяє найкращим своїм сторонам відкритися і засяяти.

Так, будуть часи, коли вона здасться нав'язливою або чогось вимагатиме, майже до ступеня співзалежності, але це все з нею робить любов. Правда в тому, що всередині вона відчуває так багато сили і сміливості саме через ту любов, яку отримує. Вона може вести себе владно, але це лише тому, що знає, наскільки класно відчувати себе коханою, і вона боїться втратити цю любов.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона буде робити все, щоб утримати цю любов у своєму житті; і це значить для неї ставати набагато кращою, ніж була. Вона захоче бути вартувати цієї любові.

 

Коли жінка відчуває себе коханою з тобою, вона може починати скаржитися і втомлювати тебе. Але це не означає, що вона приймає твою любов як належне. Це просто її спосіб висловити те, наскільки їй комфортно з тобою. Значить, вона довіряє тобі настільки, що може показати й свої негативні почуття.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона може бути ревнивою. Можливо, вона буде намагатися приховати це, але це не означає, що вона цього не відчуває. Адже це нормально — боятися втратити свою любов.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона може бути навіть агресивною. Вона вже відчула смак справжньої любові і готова зробити все, що може, щоб зберегти її. Вона більше не буде дозволяти собі бути ганчіркою, об яку інші можуть витирати ноги. Вона буде боротися за все, чого хоче в житті, у тому числі — свою любов. І робитиме це сміливо і, можливо, навіть агресивно.

Коли жінка відчуває себе коханою, вона буде відчувати, що її цінують. Це буде надихати її прагнути до того життя, яке вона завжди хотіла. Це дасть їй мотивацію, щоб боротися за те, чого вона вважає себе гідною. Коли жінка відчуває себе коханою, її ніщо не зупинить. Вона стає кращою, ніж була, і в цій досконалості немає меж.

Зображення — pinterest.com.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Таємниці індійського чаю
"Індійський чай" - словосполучення знайоме багатьом з дитинства. Однак, це не лише раритет із зображенням слоника чи славнозвісний Ahmad із сюжетами англійского чаювання на упаковці. Вже багато років Індія залишається одним зі світових лідерів з експорту чаю, і хоча індійська чайна традиція значно молодша за китайську, все ж, вона багата на цікавинки і таємниці.
Читати більше