Як пережити стресову співбесіду

9 лютого 2015
Versal

Стрес-інтерв'ю все частіше використовується для оцінки стійкості до стресу та комунікабельності шукача роботи. І якщо до нестандартних тем для обговорення можна якось підготуватися, то деякі дії HR-спеціаліста здатні легко збити з пантелику навіть найбільш досвідченого кандидата. Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна радить, як пережити стресове інтерв'ю.

Cьогодні все більше роботодавців застосовують стрес-інтерв'ю, щоби підібрати найбільш універсального та стресостійкого працівника. Саме тому відсоток претендентів, які відсіюються після такої співбесіди, досить високий. Ті, хто вирішують піти далі, або мають значну стійкість до стресу, або налаштовані отримати цю роботу попри все.
 

Перш за все варто навчитися відрізняти стрес-інтерв'ю як форму співбесіди від банального вияву грубості й неповаги

Якщо ви вже досить довго очікуєте в приймальні, можливо, рекрутер випробовує ваше терпіння на міцність, а далі підуть решта прийомів, покликаних вивести вас із рівноваги. Але пам'ятайте: якщо вас не влаштовує формат проведення інтерв'ю, не слід дарма витрачати свій час. Ви маєте повне право відмовитися від подальших кроків із працевлаштування в цій компанії. У пошуках чергового роботодавця варто передусім орієнтуватися на комфортність своїх відчуттів, а не намагатися відповідати нав'язаним ззовні ідеалам.
 

Готуйтеся заздалегідь

Вірною ознакою того, що на вас очікує стрес-інтерв'ю, є відверта зневага до вашого часу. Зрозуміло, ви обурені й поступово втрачаєте самовладання. Проте рекрутер під час цього може спостерігати за вами, а щойно ви будете готові "вибухнути", приступить до запланованої розмови. Заздалегідь приготуйтеся до такого сценарію — візьміть із собою книгу або журнал, щоби відволіктися протягом хвилин або навіть годин очікування.
 
Продовження статті читайте тут
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Олена Олена 13 лютого 2015
Якась чудна співбесіда, нові часи - новий підхід.
Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше