Як обрати та комбінувати шарми “Пандора”

20 серпня 2021
Редакція

Намистини бренду Пандора називають шармами. Це унікальна технологія виготовлення прикрас, яка побачила світ у 1976 році. Свен Нільсен, який виготовив перші шарми зі срібла, тоді ще не знав, що прикраси його авторства започаткують цілий напрямок у сучасному ювелірному мистецтві. Минуло понад 2 десятиліття, розвинулися технології реклами й маркетингу — і ці чудові прикраси стали відомими на весь світ. Але поки цього не сталося, ювелір теж не втрачав часу й розширив асортимент. Саме тому в колекціях бренду Пандора можна побачити прикраси зі срібла, золота й навіть скла. Водночас ті, хто знають історію шармів Пандора, пам’ятають, що перші з них були саме срібними, а легендарна намистина, з якої почалася історія цих прикрас, називалась «Маскою».

Комбінуємо намистини в браслеті правильно

Аби зібрати срібний браслет і при цьому він здавався гармонійним, варто звернути увагу на кілька наступних рекомендацій:

  1. Варто підібрати основу для браслета. Коли йдеться про срібний виріб, то найкращим варіантом буде срібна або шкіряна основа. Другий варіант може стати хорошим бюджетним рішенням.
  2. Варто додати кілька кліпс або стопперів. Ці елементи допоможуть зафіксувати оптимальну відстань між намистинами. Таким чином, браслет буде розділений на рівномірні секції.
  3. Комбінуйте шарми, які близькі за тематикою. Тут важливо, аби концепція браслету забезпечувала його стилістичну єдність.
  4. Захистіть колекцію, використовуючи з’єднувальний ланцюжок. За допомогою цього елемента можна досягти того, аби намистини не губилися. Це надзвичайно важливо, коли йдеться про коштовну та милу для серця прикрасу.

Поєднавши між собою згадані елементи, можна створити чудовий браслет, який не лише стильно виглядатиме, а й передасть єдину смислову ідею. Така прикраса допоможе підкреслити вдумливий підхід до формування власного іміджу, адже шарми Пандора вважаються намистинами із глибоким сенсом. Тому підібрати ті варіанти, які виражатимуть вагомі для конкретної людини речі, можна без проблем, зважаючи на досить широкий вибір цих додаткових прикрас.

Як поєднати між собою тематичні групи намистин?

Шарми Пандора виготовляються у різних тематичних спрямуваннях. Популярними вважають родинні мотиви, романтичні почуття, природу, професії та хобі, вагомі дати. Обравши намистини із різних серій, можна створити браслет, котрий відображатиме вагомі цінності та вподобання своєї власниці у різних ділянках життя. Це може бути родинна тематика та романтичні почуття. Якщо поповнювати такий браслет новими намистинами з часом, у ньому можна зафіксувати те, як змінилися обставини власного життя — наприклад, щаслива наречена за рік після весілля стала мамою. Прикраса, створена із намистин, які про це нагадують, викликатиме особливо трепетні почуття.

Також велику увагу виробник приділяє виготовленню намистин у мотивах відомих кінематографічних і мультиплікаційних героїв. Тому найменші поціновувачки улюблених персонажів можуть зібрати на одному браслеті цілу їх колекцію. Одним словом, асортимент цікавий та багатогранний, тож кожен точно знайде щось для себе!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше