Як обрати гідного чоловіка

5 листопада 2015
Валерія
Дорогі, жіночки! Впродовж життя ви міркуєте над питанням "Яким має бути Ваш обранець"! Це дійсно важливе питання, тому що ви обираєте людину, з котрою проживете все життя, а також від котрої народите дітей! До вибору чоловіка треба підходити відповідально, щоб у майбутньому не виникло проблем у вашому сімейному житті!

Читаючи психологічні статті, можна знайти перелік достойних рис, якими має володіти справжній чоловік! Дізнавшись цю інформацію, ви зможете придивитися до своєї "другої половинки" та зробити певні висновки: чи це та людина, з котрою ви готові прожити одне життя, чи можливо варто натиснути на гальма перед прийняттям кінцевого рішення!

Жіночки, варто пам’ятати: НЕ БІЙТЕСЯ залишитися самотніми на все життя, якщо зараз ви маєте розлучитися з бойфрендом, і не сприймайте близько до серця образи, котрі він вам висловить впродовж усієї митті розставання, то все пусте! Адже після цього жахіття у вас з’явиться шанс почати все з чистого листа, а це вже гарний початок для створення нових відносин!

Майже в усіх статтях, де описано, які риси повинні бути у майбутнього чоловіка, можна знайти спільні думки це: надійність, чесність, відповідальність, мужність та бажання будувати родину! Це узагальнення достоїнств, на які мають звертати увагу жінки, будуючи певні наміри на обранця! Після таких висновків я запитала декількох дівчат про їхню думку щодо майбутнього чоловіка, яким саме вони його уявляють!
Ось які твердження отримала:

Марина: "Ну, в кожного свій ідел, але, напевно, надійним, щоб по-справжньому кохав, вмів вислухати і зрозуміти, любив дітей, щоби був опорою в сім’ї!"
 
Оксана: "Це той чоловік, якого чекаєш з роботи з нетерпінням, кожна хвилина з ним - це скарб, ти почуваєш себе королевою з ним, він все робить для блага сімї, у всьому допомагає, а головне, кохає і поважає!"
 
Ганна: "Понятие "идеальный муж" для меня это, во-первых, близкий мне человек, который знает и понимает меня лучше других, во-вторых, самодостаточный, уверенный в себе и в своих силах мужчина, и в третьих, с чувством юмора, любящий и уважающий меня муж!"
 
Вікторія: "Им может стать любой, главное, только взаимная любовь, но, для меня, это тот, кому можно довериться, кто сможет всегда выслушать, будет заботиться и уважать, достаточно хорошо владеет собой в разного рода ситуациях поддерживает себя в тонусе и еще, не менее важное, – веселый!"
 
Катерина: "Идеальный муж должен быть надежным, верным и образованным!"
 
Анастасія: "Идеальный муж должен быть надежным, чтобы я могла себя с ним чувствовать уверенно! Он должен быть чутким, чтобы понимал мои чувства. Сострадательным, нежным, внимательным, чтобы детей любил, а главное, хотел! А так же был находчивый и спонтанный. И, конечно, чтобы его любви хватило на всю мою жизнь, а моей - на его!"
 
Прослухавши та переглянувши ці коментарі, можна зробити математичний приклад – до надійності, мужності, чесності та бажанні будувати родину та виховувати дітей можна додати почуття гумору, довіру, розум (освіту), впевненість у своїй силі та, головне, вірність = ідеальний чоловік на все подружнє життя!

Головне кохати одне одного та бути готовими вислухати та допомогти у важкі часи, не кинути людину, котра тобі довіряє, напризволяще, а також знайти спільну мову з батьками жінки та її рідними!

Таким чином, жіночки, можна знайти собі гідну пару та будувати родину, і не забувати, що саме від нас залежить затишок та приємна атмосфера вдома, тому що ми - господині домашнього вогнища!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотокамера як зброя, або Інше обличчя війни
Якби не було війни, ті, хто загинув, могли б народити і виховати дітей, кохати, працювати, винайти, створити, нарешті, просто жити, бути щасливими й радувати своєю присутністю на землі рідних, близьких, друзів...
Читати більше
АПЕЛЬСИНОВИЙ МАРМЕЛАД ЗА РЕЦЕПТОМ ПАДДІНҐТОНА
​Трапляється так, що фільм дуже сильно припадає до душі. Після перегляду усю ніч сниться, як будуєш хижку на безлюдному острові, перебираєш таємничий мотлох на горищі або блукаєш Нарнією. Цього разу зі мною знову так сталось.
Читати більше