Як наважитися на зміни: одна дієва фраза

17 грудня 2019
Редакція

Підприємець із США та автор книг Гарі Вайнерчук поділився фразою, яку варто повторювати собі щоранку, щоб не забувати про найголовніше в цьому житті.

Найкраща мотивувальна фраза складається всього з трьох слів: «Ти не вічний». Я не намагаюся вас налякати, а просто говорю по суті. Для того щоб стати щасливими, у нас є тільки одне життя. Іншої можливості не буде. Замість того щоб сидіти на місці і скаржитися на те, що займаєтеся неулюбленою справою, просто візьміть і перейдіть від скарг до дій.

У світі дуже багато людей, стурбованих щастям оточуючих, хоча їм не завадило б потурбуватися про власне. Знаєте, чому мені подобається робити інших людей щасливими і мотивувати їх до успіху? Тому що я вже щасливий сам. Можливо, це звучить егоїстично, але в найперше потрібно зробити щасливим саме себе, а потім можна зайнятися і щастям інших людей.

Я прошу вас чесно запитати себе, чи робить те, чим ви зараз займаєтеся, вас більш успішним? Не тільки в роботі, але і просто в повсякденному житті. Щаслива людина усвідомлює, що набагато важливіше не те, скільки грошей заробляє, а те, як вона це робить.

Коли мені було трохи за 20, я проводив багато часу в оточенні людей, яким було більше 90. Неважливо, де і коли я їх зустрічав  подорожуючи або працюючи у виноробній індустрії,  я просив їх розповісти мені про своє життя. Всі вони починали зі слів «Шкода, що...» Одні шкодували, що свого часу не працювали старанніше. Інші журилися, що проводили мало часу з близькими і коханими людьми. Треті,  що не займалися тим, чим дійсно хотіли, а підкорилися волі батьків. Їм було шкода, шкода, шкода.

Якщо за час спілкування із цими людьми похилого віку я і навчився чомусь, то це можна виразити в одній фразі:


Для того щоб почати діяти, немає кращого часу, ніж зараз.


Якщо вам трохи за 20, це саме той час. Зараз не найкращий момент для того, щоб усіма силами намагатися стати більш практичними, заробляти багато грошей і купувати на них те, що точно зверне на себе увагу, наприклад розкішний автомобіль.

Зрозумійте, у вас є приблизно років п'ять на активну побудову того життя, яку ви хочете мати. Подорожуйте разом зі своїми друзями, відкривайте для себе цей світ, створіть рок-банду, де ви зможете проявити свої таланти, і, якщо у вашій квартирі, крім вас, як і раніше живе ще вісім осіб, організуйте з них який-небудь клуб за інтересами. Оскільки на більшості з нас не лежать якісь серйозні зобов'язання, зараз саме час зробити своє життя таким, яким вам хотілося б його бачити.

І навіть якщо вам за 40, за 50, за 60 або більше, у вас все одно є достатньо часу для того, щоб стати щасливою людиною. Усе можливо, якщо дуже захотіти. Можливо, замість того щоб вийти на пенсію, потрібно сконцентрувати зусилля на тому, чого ви дійсно хочете.

Коли-небудь ми помремо. Незалежно від того, скільки вам років, потрібно скористатися наявними у вас часом, щоб стати щасливою людиною. Зараз перед нами відкрито небувалу кількість можливостей, що дозволяють побудувати таке життя, яку нам хотілося б мати.

Я мав написати цей пост, щоб висловити своє ставлення до того, що спостерігаю в останні кілька років. Я помітив, що люди часто втрачають можливості. Вони думають, що можуть скористатися ними в будь-який момент. Люди живуть так, ніби у них є необмежена кількість часу. Але всі ми знаємо, що це не так.

Якщо мої слова змусять хоча б одну людину переглянути свою поведінку, поставити собі те саме запитання або не впустити будь-яку можливість, значить, я не дарма написав статтю. Тому що на все це у нас є тільки одне життя.

Щоранку фраза «Ти не вічний» повинна змусити вас встати з ліжка і зробити те, що ви хочете зробити. У вас є тільки одне життя, одна можливість. Нічого так не отруює життя людини, як жаль. Тому припиняйте шукати собі виправдання і почніть свій шлях до щастя.

Здійснено переклад.
Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше