як ми досліджували душу

5 листопада 2016
Roman Bonchuk
Приємно, коли говориш "ми", бо це вже є шлях певної об'єктивності, хоча всеодно більшість сокровенного досліджується на самотинні. Не факт, що сам на сам, бо завжди є присутність фальшивого альтер-его, квазі субстракта, Чогось, якогось Щось, що є поряд й в котрому акумулюється усе віднайдене... Бо в кожного своя душа й відповідно розуміння в позиціях психології, історії, філософії, медицини й навіть політики, як же ж без неї. 
В мене особисто одразу ж було бажання Заперечення, не простого, а тотального, дієва метода, бо тоді ще більше запитань й, відповідно , асоціативних розумінь. Хоча наприкінець самі учасники здебільшого налаштувались на Темний коридор недосяжності категорій й нашого незнання не тільки вузькоспеціалізованих термінологій, але й їхнього біозу із сучасними Явищами в постапокаліптичному глобалізмі та метафізики, безсметної науки наук та антинаук.
Заперечення пригальмовувалось припущенням щодо присутності душі в самому геномі та генотипних конструкціях, в самому днк, тобто умовних моделях комбінацій білків, хоча це модель чистої води, як і золочена статуя Буди чи темного диявола.
Про диявола теж згадували, як і демона, як міфічного агента в аспекті їстівного функціонарію: душа є їжею міфічних постатей й духів, скоріше контрактів... Це теж модель, лишень доволі умовна й вичерпується в тонкому тілі й рівнях низьких чи високих коливань...
Присутність душі в окремих органах, навіть клітинах, була всесторонньо визнана, бо локаційність завжди за законами Айнштайна- Н'ютона є необхідною, бо маса є самовизначеним та самореалізованим фактором підтвердження при-сутності в живому просторі. От тут вже є цікавим сам фактор, що є частки, які не мають маси, однозначно є, це загальне розуміння темного- притемненого, але, наявність темної матерії теж є моделю виправдання невизначених та неозначених припущень.
Можливо душа є аурою тіла, та самі коливання аури є її доказом, хоча моє особисте припущення, що все ж таки душа є просто Формою Тепла, ймовірним термодинамічним аспектом, тому що тепло має Масу та припущення маси самої душі /21 грам/є саме тому доказом. Маса характеризується плотністю чи при-плотненням, а тепле повітря витісняє холодне, тобто є рух й динаміка, тому оця вищеокреслена маса є саме теплом, котре продукується усією системою людини, усіма органами та їхніми процесами... І тільки, коли людина помирає й , відповідно , процеси припиняються - зникає й сам термоефект. Можна припустити, що це не тільки кров, хоча це припущення є більш правдивим, або ж клітинний сік, бо всі біопроцеси відбуваються в клітинній плазмі, зрештою, саму плазму не назвеш Моделлю, бо ми можемо її документально розглядати в мікроскоп й навіть модифікувати її в механічний спосіб. 
Можна назвати це тепло клітинним струмом, тобто струм може мати певне логічне обгрунтування, й він однозначно десь має завершуватись, нисходити в землю, бо людина допоки ще не літає, може впевнено стверджувати про загальну Систему Першоджерела, скажімо такого умовного Ретранслятора. Бо телевізор сам по собі не показує, радіо не говорить, є момент ланцюгового пере-транслюванея в суто невидимий / поки що/ спосіб. Тому припустимо , що струм цей зрештою проходить крізь нашу клітинну систему й сягає центру землі чи рухається вгору або ж паралельно - це вже форми будизму, де чітко говорять: " не людина пішла, а купа кісток із м'язами"..
Душа є теплом тіла, має фізичні характеристики: скажімо, температуру в 36, 6 градусів та масу в 21 грам та рівномірно розповсюджене тілом, можливо десь скопичується того більше, десь меньше, скажімо, в когось в шлунку, там коливання низьких чистот й відповідно кармічна карта та біози звершення більш немилі, хоча й блаженні в неуцтві; в інших в серці, біля серця в соняшному центрі- приречені на душевні травми та депресії. В інших в руках, вони творять, в когось в ногах - вони мандрують. Хоча вже і пройшло 400 років з часів Декарта, але він звів би це до мозку й шигковидного тіла в його центрі- має право на буття. Але Декарт вже старомодний, як іТесла, як і Елон Маск, гадаю темні агенти нам нашепотять рано чи пізно таємницю....
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше