Як мрії народжують ідеї, які трансформуються в проекти, а проекти - в дії, що ведуть до успіху

24 листопада 2015
Lili Matiyash
Можна багато думати чи говорити, слухати інших, що вони думають чи говорять - а можна почати діяти, взяти і просто зробити...

Все починається з мрії....


Ви знаєте, дуже важливо мріяти. Я впевнена, що в багатьох з вас, хто читає зараз цю статтю, були чи є мрії. Можливо, в сьогоднішній важкий час, сповнений війни, негативу, економічної кризи і т. д., ви скажете мені - "Які мрії? Тут думаєш, щоб вижити і дочекатися завтрашнього дня". Тоді я вам відповім - "Почніть мріяти прямо зараз, згадайте ваші дитячі мрії, помрійте щиро, як дитина - і ви зрозумієте, що, насправді, світ навколо вас інший, і не все так погано, як здається на перший погляд."

Мрії надихають і покращують настрій, це доведено. Тому, чому б на декілька хвилин не відволіктись від банальної рутини сьогодення.

Багато людей мріють про таку справу, яка приноситиме радість і задоволення, буде корисною для інших людей. Це велике прагнення кожного - бути корисним в цьому світі та залишити після себе якусь частинку себе. Думаю, для кожного важливо, щоб його пам'ятали...

Ви знаєте, що саме тоді, коли ви мрієте - до вас приходять ідеї. Я не кажу, що завжди. Інколи ідея може прийти, коли вам ввечері не спиться, чи коли ви їдете в громадському транспотрі, чи коли просто гуляєте по вулиці, але коли ви мрієте - ідеї приходять найчастіше!

Ідеї - це класно. Думаю, кожен з вас відчував прихід якоїсь ідеї, яка, на вашу думку, ну просто знахідка, ви щасливі, літаєте на крилах і кажете собі - "Клас, який/яка я молоець, це найкраща ідея, яку я придумав/придумала"

І хоч ідея може бути й не нова, але у вашій інтерпретації вона нова, свіжа, ви немов вдихнули в старе промінчик оновленого.

Саме так люди загоряються ідеєю, саме так це відбувалося у мене...

Та ці миті надходження ідей і стан ейфорії дуже часто минають, ми опускаємося з "небес на землю", багато хто каже собі - та ні, це ж скільки всього потрібно, в нашій країні це нереально, мені, напевно, не вдасться, мене ніхто не підтримає, а де я візьму гроші на реалізацію своєї ідеї і.т.д. Тобто ідея розвіюється через невпевненість в собі, своїх силах і бажаннях. Так, саме бажаннях - тому що, якщо у вас є велике бажання зробити щось, то це вже сильна мотивація, просто потрібно повірити в себе.

І перший крок, який потрібно зробити, щоб ваша ідея і ваше бажання не згасли. це - перетворити їх в план. Сісти, взяти аркуш паперу чи зошит і розписати свою задумку в найменших детаях. Записати, як саме ви плануєте все реалізовувати, в яких маштабах, яку вигоду це принесе вам, що з цього отримають люди, до яких ви донесете свою ідею в вигляді товару чи послуги, скільки вам потрібно на це грошей і часу і, головне, - яких цілей ви досягнете, реалізувавши свою ідею-проект. Коли ви це все запишите та поглянете на написане - цей аркуш паперу стане для вас новою прекрасною мотивацією - ви зроумієте, що все не так і важко, коли продумати кожен крок в деталях.

Все, що вам потрібно тепер, це взяти свій план в руки і просто почати діяти.

На цьому етапі важливий вибір. Ви обираєте, чи вам думати і слухати інших, втрачаючи  запал і мотивацію від свого плану, чи почати втілювати ваш план, виконуючи конкретні дії та отримувати свіжу мотивацію і задоволення від кожного кроку, від кожного свого маленького досягнення, від свіжих ідей, доповнень у вашому проекті, що обов'язково приходитимуть до вас в процесі реалізації вашого плану.

Якщо ви зробили вибір діяти, дам вам пораду, розказуйте і йдіть за консультацією тільки до тих людей, які вже займаються чимось схожим і мають конкретні успіхи в цій справі. Тільки в такому випадку, ви отримате заряд свіжої мотивації. Більшість людей, які в своєму житті не досягли певного успіху в бізнесових справах, навіть якщо це ваші найкращі друзі чи родичі, вони будуть відмовляти вас, під приводом опіки і переживань, щоб з вами нічого не трапилося і ви не розчарувалися, якщо не зможете реалізувати свій проект.

Я хочу сказати тільки одне - ви вже зробили свій вибір, пам'ятайте це!

А ще - "не помиляється тільки той, хто нічого не робить". Будь-який досвід корисний - навіть якщо він негативний.

Всі люди, які досягли успіху в своєму житті проходили через невдачі та поразки. Тому в нас так мало успішних людей, і так багато тих, хто хоче бути успішними, але боїться. Це наша перевірка життям. Хто насправді сильний, щоби пройти всі випробування, отримує на певному етапі приз - Успіх.

Успіх - це поняття дуже широке і різнобічне. Для кожного успіх буває різним. Для когось, щоби бути успішним, потрібні мільйони, яхти і нерухомість на березі моря, для когось успіх - це народження і виховання дітей, створення міцної сім'ї, ще для інших - улюблене заняття, що приносить і задоволення, і достатній прибуток. Дехто має велике бажання досягнути успіху у всіх напрямках свого життя. Про цю тему я напишу більш детально в своїй наступній статті.

Я бажаю всім вам мріяти і робити правильний вибір в своєму житті, що обов'язково приведе вас до успіху.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше