Як може виглядати майбутнє?

21 липня 2017
Olga Melyn
Свого часу Жюль Верна вважали фантастом, зовсім відірваним від реальності, бо писав він про бозна які речі. Проте зараз практично всі його вигадки стали реальністю.

Сьогодні сучасні фантазери в основному проявляють себе у кінематографі – це простір на основі комп’ютерної графіки, який дозволяє втілити їхні задуми у вражаючу віртуальну реальність. Їхні витвори дуже реалістичні, адже базуються не на якійсь там вигадці – ці мрійники прораховують певний сценарій подій і реакцію людей на них. Що буде потрібно людям, які прагнення і філософія будуть панувати...

Особисто мене вразили роботи архітекторів, які показали бачення майбутнього на основі проектів міст, їхніх окремих структур: міста амфібії, які плавають океанами, при цьому мають всю необхідну інфраструктуру; міста-ферми, розміщені серед ландшафту, пристосовуючись до нього, стаючи його частиною. Більшість ідей мені сподобалося ще й через те, що архітектори зрозуміли, що людям необхідно жити в симбіозі з природою, а не підкорювати чи приборкувати її.

Ви лише уявіть, як би це було класно – матеріали, які не шкодять природі; відсутність сміття або його абсолютна переробка; транспорт, який не забруднює повітря і всюди клумби, оранжереї, кущі - і це все бізнес-район мегаполіса або територія заводу, який не має майже кілометрових труб, з яких валить токсичний дим.
 


Найбільш яскравим представником архітекторів, які сплять і бачать майбутнє є Vincent Callebaut - його проекти вражають . Він пропонує розумні рішення існуючих проблем та свій унікальний погляд. На мою думку, його роботи схожі з роботами архітекторів готичних соборів таких, як "Собор Паризької Богоматері" та йому подібні. Тоді у древні віки ці архітектурні рішення здавалися нереально вражаючими.

Хоча, швидше всього, ми не побачимо наймасштабніших проектів Вінсента, які будуть втілені в реальності, адже, на мою думку, людство просто ще не готове до таких грандіозних та розумних рішень.

Проте, якщо комусь цікаво побачити, якби виглядало майбутнє обовʼязково заітайте на сайт цього архітектора: vincent.callebaut.org, адже після його відвідин складається враження, що побував у фільмах "Зоряні війни" чи "Стартрек".
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вигідно придбати якісне взуття
З моменту впровадження інтерактивних систем онлайн-шопінг користується небувалим попитом. Адже ви економите багато часу, якого й так завжди не вистачає. Як вдало придбати речі, щоб не виникало проблем, — читайте далі.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше
Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше