Як любити чоловіків

3 жовтня 2014
Редакція

10 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні реальні поради.

Пані Наталія каже, що за останні шість років практики вона спілкувалася з двомастами з гаком парами, і цей досвід дозволяє поставити під сумнів красиву фразу Льва Миколайовича про те, що кожна нещаслива родина нещаслива по-своєму. За умови кінцевої кількості чинників, що формують особистість, психологія набагато більше нагадує математику, ніж ви думаєте. І точно є речі, які можна винести за дужки в більшості рівнянь.
 


Звичайно, все індивідуально, але в середньому жінка - більш емоційна істота, якій потрібно більше часу, щоби зробити логічні висновки. За час переходу від почуття до думки вона встигає наламати дров і зіпсувати комунікацію. Через недосвідченість і особливості виховання деякі дівчата живуть виключно в цьому проміжку, часу подумати у них немає ніколи, тому що вже назріває чергова емоція або фантазія, і цикл починається з початку. Чоловіки, натомість, не схильні будувати повітряні замки і живуть в геометрично простому світі зовні очевидних реалій. Щоб вийти із тіні, жінці варто навчитися гальмувати свої емоційні процеси і форсувати розумові, або, для початку, хоча би бездумно слідувати правилам від пані психолога.

Кожну хвилину пам'ятайте, яка мета ваших стосунків із чоловіком


У нормальних людей мета відносин - забезпечити максимальний комфорт на тривалий час, тобто робити щасливим і себе, і партнера. Ось і повторюйте це собі кожен раз, коли захочеться вчити, критикувати вашого хлопця, зриватися на ньому під час ПМС, бурхливо ревнувати, допитуватися про його дозвілля, висловлювати думку про його друзів, сперечатися про політику, релігію і колір його штанів. Чи варта ваша правота або інтерес у конкретній ситуації того спокою і радості, яких ви позбавляєте партнера? На сеансах терапії пані Наталія вислуховує пару і кожного окремо. Ось якого висновку вона дійшла: приблизно дві третини джерел конфлікту описуються схемою "жінка вигадала проблему на рівному місці і роздула відсутність реакції чоловіка до масштабів трагедії".

Хваліть його


Якщо він не заслуговує на це і все робить криво, якого біса ви взагалі все ще поруч із цим невдахою? Йдіть, не продовжуйте агонію один для одного, див. пункт №1. Не будьте для нього сварливою ​​мамою, суворим керівником, примхливою ​​донькою - з усіх цих ролей беріть тільки позитивні складові: постійну, але ненав'язливу турботу, зацікавленість в його розвитку, захоплення його "крутизною". І не хвилюйтесь, дорослу адекватну людину перехвалити неможливо, у неї є межа самооцінки. Хвалити - не означає лестити. Це означає дивитися на нього з бажанням бачити хороше. Похвала приємна всім, і якщо ви не скористаєтесь нею - знайдуться більш розумні люди, з якими він і буде спілкуватися.

Не принижуйте його і не влаштовуйте скандал на людях


Сварки в публічних місцях - табу, бо публічний імідж для чоловіка набагато важливіший, ніж для жінки, яка при нинішньому суспільному ладі все ще може дозволити собі залишатись красивою легковажною і дурненькою. Коли друга половинка, найближча людина, починає підривати авторитет чоловіка перед його друзями, колегами або натовпом в метро, це сприймається як ніж в спину. Таке часто прощається, але ніколи не забувається. Змусити чоловіка втратити обличчя - одна з найграндіозніших стратегічних помилок жінки в стосунках. Вам це відгукнеться, не сумнівайтеся. Тому потерпіть з претензіями доки не прийдете додому, заодно і охолонете, обдумаєте їх, див. пункт №1.

Звертаючись до нього, не використовуйте зменшувальні форми


Вітінька, котику, зайчику - це не те, ким ваш хлопець себе вважає. Уявіть, якби він почав називати вас "мама", "подруга", "рядовий Джейн" або "супербюст". Уявили? Забудьте про зменшувальні форми назавжди, а пестливі прибережіть для особливо вдалого сексу.

Підтримуйте його починання, навіть найбільш недолугі


Коли він краде ваші персні, щоби ще трішки пограти на автоматах, - це одне. Коли він захоплюється риболовлею, грою на тромбоні, вишивкою хрестиком, біатлоном, колекціонуванням садових гномів, продажем аджики власного виробництва через інтернет, - це зовсім інше. Негативне сприйняття нових ініціатив присутнє в кожній людині, тому що будь-яка система прагне зберегти рівновагу, але тут вам доведеться бути розумнішими. Виходьте з реалістичної оцінки максимально можливого збитку вашого особисто і загальносімейного благополуччя. Вам шкода кілька тисяч гривень на штукенції для риболовлі, які зроблять кохану людину щасливою, і після цього ви дивуєтеся, як люто він ненавидить ваші походи магазинами? Ну захаращили гноми передпокій і дві лоджії, і що, невже це так жахливо? І знову ж таки: не оціните і не підтримаєте ви - це зробить хтось інший.

Найпривабливіший образ - для нього, а не для зустрічі однокласників


Синдром мисливця-переможця, який втрачає цікавість до впійманої здобичі, властивий жінкам не менше, ніж чоловікам. Те, що ви затягнули його у спільну квартиру чи зв’язали шлюбом, не означає, що тепер він навіки закоханий тільки у вас. Так, це підло і банально, але приблизно половина пацієнтів-чоловіків скаржаться психологам на зневажливе ставлення дівчини до своєї зовнішності після того, як відносини стабілізувались. Якщо він захопився фізиком із сірим волоссям, в картатій жилетці та поношених штиблетах, він знав, на що йде. Але якщо на весільних фото ви - блондинка в кучериках і трояндочках, а зараз стрижене щось у зручному комбінезоні, то вибачайте, якщо вас перестануть сприймати як привабливу даму. Тим більше, коли на корпоративи ви фарбуєтеся і купуєте нову сукню, а вдома ходите а-ля натюрель в одних і тих же ніжних пастельних речах (які чоловіче око сприймає як бляклі та асексуальні). Це дуже просто, але жінки не перестають робити цю помилку.

Він - головний і крапка


Серйозно, це ж так зручно. Основна проблема феміністок полягає в спробах, фігурально висловлюючись, розвантажувати вагони, коли замість цього можна танцювати. Еволюцією, соціальними установками чи вихованням в більшості сімей, але чоловік вирощені для ролі вирішувача проблем, лідера, капітана. Це жодним чином вас не принижує, якщо ви самі не вирішите, що хочете бути приниженою. Одна дівчина сприймає подану руку при виході з автобуса як галантність, інша - як натяк на її нездатність перестрибнути калюжу через фізичну слабкість коротких ніг. Очевидно, яка з них насолоджується спілкуванням з протилежною статтю, а яка страждає від гніту шовіністів. І вам вирішувати, якою бути. Подаруйте йому радість бути сильним, діяти, думати. Дайте чоловікові вести, і танець вдасться. Нехай він не завжди правий, ви можете потім тихо виправити ситуацію: навіть коли насправді левову частку робите ви, якщо ви любите свого партнера - імітувати картину "ти мій герой, я тільки на підхваті" не буде складно. Реалізуйте своє бажання влади в інших місцях.

Говоріть про важливі речі прямо, без натяків


Чоловіки розуміють натяки, але найчастіше це натяки інших чоловіків або ті, які їм вигідно розуміти. У них (крім, хіба що, японців) не прийнято говорити про суть справи езоповою мовою. Коли ваш чоловік хоче продати клієнтові партію мотоциклів, він каже: "У нас відома марка, термін гарантії середній по ринку, а ще ми вам зрбимо оптову знижку 7%", а не: "Зів'яло осіннє листя на самотньому в'язі, що на пагорбі смутному виріс, і настав час коня залізного запрягти розумній істоті і з цих місць бігти мерщій на південь". Тому викладайте свою думку просто, але не глобально, не "скажи прямо, ти мене розлюбив, так?" А "я втомилася збирати твоїх черв'яків для риболовлі по всьому будинку, не для цього мене мама виховувала, найми хатню робітницю".

Не робіть його центром свого всесвіту і не вимагайте, щоб він робив вас центром свого


Мається на увазі не щира турбота про потреби один одного і не любов, а надмірна увага до дрібниць. Півгодинні розмови по телефону п'ять разів на день ні про що виводять з себе майже будь-якого чоловіка. Психологічна залежність від його думки лестить йому, але й дратує теж. Тому не намагайтеся офіційно присвятити йому своє життя, це дуже лякає, а закиди про неуважність разом із беззмістовними емоційними реакціями дуже швидко втомлюють. В результаті ви плакатимете на самоті "невдячний, я віддала йому всю себе". Вся ви навіть собі не потрібні, будемо відверті. А йому найрозумніше пропонувати найбільш ласі частини.

Навчіться смачно готувати


І готуйте. Це не обговорюється. Еквівалент "вона не готує" для вашого розуміння - це "він приносить в дім менше грошей, ніж вона". Ну що, у нас же рівноправність, ви ж цього хотіли? Як кажуть, шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Тож вчіться готувати смаколики.

(via)


Читайте також: Як любити жінок

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше