Експрес-поради для підготовки до ЗНО з історії України

31 травня 2018
Simple History

ЗНО з історії уже зовсім скоро, але це не означає, що потрібно панікувати. Вивчити все неможливо. Не варто намагатись зазубрити усі дати та події, які ви до цього не знали.  Що ж робити? Ми пропонуємо вам декілька порад від SIMPLE HISTОRY.

1).  Якщо у вас залишилось лише декілька днів, а якийсь період ви ще не встигли повторити — сфокусуйтесь на тому, щоб запам'ятати хоча  б ключові події. Це допоможе розуміти загальну картину і може стати у нагоді, якщо ви вагатиметеся між двома відповідями.

2).  Пошукайте матеріали, які коротко характеризують ті теми, що вам потрібно повторити. Ось, наприклад, уся Друга світова війна за 17 хвилин.

3). За роки навчання ви уже познайомилися з потрібною для ЗНО історичною інформацією. Тому використовуйте всі можливості пам'яті, систематизуйте свої знання. Чим більше допоміжних матеріалів - фото, музика, карикатури, плакати, карти - ви проглянете, тим більше шансів, що потрібна інформація згадається на іспиті.

4) Якщо вам потрібно запам'ятати багато дат — спробуйте знайти якісь картинки, що перетворять просто цифри в зображення. Як вивчати дати за допомогою карикатури — дивіться у цьому відео.

5) Зробіть короткі нотатки. Оберіть спосіб, який для вас найзручніший. Можна начитувати на диктофон дати, які хочете запам'ятати, та слухати, наприклад, у транспорті.

Ще один дуже дієвий спосіб —“ стиснути історію “. Якщо ви використовуєте метод логічно-структурних схем, ви можете записати усю тему на одному аркуші і швидко повторити. Як будувати такі схеми — дивіться у цьому відео  .

6) На тестуванні  за деякі, найскладніші, завдання можна отримати по 3-4 бали. Намагайтесь згадати усе, що може стосуватися питання, і проаналізувати, яка ж відповідь видається правильною.Як працювати та аналізувати такі тести показано ось тут.

7) Деякі питання передбачають аналіз карикатури. Тут також важливо не розгубитися та спробувати зрозуміти, що від вас хочуть. Шукайте візуальні підказки, які можуть вам допомогти визначити, коли саме було намальовано карикатуру. Потім згадуйте, що ви пам'ятаєте про цей період, і обирайте правильну відповідь.

За посиланням — відео, що допоможуть вам розуміти зміст карикатур.

8) І остання порада. Не забувайте, чим краще ви почуватимете себе на ЗНО — тим вищі бали отримаєте. Потрібно буде спокійно та швидко заповнювати тести. А якщо ви будете виснажені, це буде важко зробити.

Тому не варто вчитися і вдень, і вночі. Обов'язково виділяйте час на прогулянку, подихайте свіжим повітрям. Також спіть хоча б 6-7 годин на добу та не забувайте про збалансоване харчування.

Якщо ви хочете ще корисних лайфхаків для підготовки, що допоможуть вам швидко орієнтуватися у тестах та отримати найвищі бали — перегляньте наш курс

Успіху на ЗНО! 

​Приєднуйтесь у соцмережах!
Фб - www.facebook.com
Ютуб - www.youtube.com

*Зображення - pon.org.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше