Як доглядати за волоссям

31 січня 2023
Редакція

Гарне волосся – головна прикраса жінки у будь-якому віці. Погана екологія, незбалансоване харчування, стреси, неправильний спосіб життя та вплив багатьох інших факторів шкодять йому. У багатьох жінок волосся виглядає тьмяним, слабким; посічені від недбалого догляду кінчики не додають йому привабливості. Прислухайтеся до порад професіоналів, приділіть увагу догляду за своєю зачіскою – це простий спосіб покращити зовнішність та настрій.

Як мити голову

Це, мабуть, базовий пункт догляду. Помилки під час миття голови можуть викликати лупу, підвищувати ламкість волосся, провокувати посічення кінчиків по всій довжині.

Як треба мити голову:

  1. Волосся миють теплою, але ні в якому разі не гарячою водою. Високі температури призводять до шелушіння епідермису та сушать волосся. Якщо мити голову холодною водою, можна застудитися.
  2. Мити голову потрібно тоді, коли вона забруднена. Надто часте миття стимулює активність сальних залоз, і ваше волосся може стати жирним. У разі необхідності голову можна мити раз на 2-3 дні.
  3. На волосся треба наносити попередньо спінений в долонях або в ковпачку шампунь.
  4. Сухі засоби для миття використовувати не частіше, ніж раз на тиждень.
  5. Кондиціонери не наносять на корені. Вони призначені для кінчиків. Якщо в жінки довге волосся, засіб можна наносити зсередини зачіски. Кондиціонери змивають прохолодною водою.

Як у вас пошкоджене волосся, треба користуватися спеціальними засобами. Їх можна придбати в аптеках або спеціалізованих перукарських магазинах.

Для будь-якого волосся краще шукати шампуні без вмісту сульфатів та парабенів. Ці сполуки при тривалому використанні наносять шкоду як шкірі голови, так і волоссю.

Сушіння та укладка

Не можна терти вологе волосся рушником. Правильно буде легінько віджати кучері та чекати, поки вони висохнуть самі собою або використовувати фен-щітки для укладання волосся.

При користуванні феном гаряче повітря спрямовують зверху донизу, це допомагає запечатати лусочки та зробити структуру зачіски більш рівномірною. Під кінець процедури волосся обдають холодним повітрям – це надає зачісці природного блиску.

Для волосся дуже шкідливо, коли ви намагаєтеся розчісувати його мокрим. Не варто використовувати плойку або стайлер до повного висихання.

Посічені кінчики зістригають раз на місяць на 1-2 сантиметри.

Підживлення та зволоження

Після миття голови на волосся можна наносити бальзам або маску. При тривалому використанні ці засоби творять дива. Волосся стає гладким, блискучим, еластичним та шовковистим. Але важливо обрати косметику, яка відповідає вашому типу волосся.

Класифікація типів волосся:

  • нормальне;
  • сухе;
  • жирне;
  • фарбоване;
  • ламке, пошкоджене.

При пошуку засобів для догляду звертайте увагу на те, для якого типу волосся його призначено.

Бальзами та маски, так як і кондиціонери, не наносять на корені. Засоби використовують для трьох чвертей довжини. Якщо змащувати коріння, голова буде швидко забруднюватися та виглядати неохайно.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Допоміжні рідини для манікюру: типи та поради щодо використання
Зовсім нещодавно манікюр вважався звичайним нанесенням лаку, який висихає за декілька хвилин на свіжому повітрі, а сьогодні світ встановлює свої правила і розмежовує різні терміни.
Читати більше