Як доглядати за шкірою взимку

22 січня 2021
Редакція

Взимку наша шкіра вимагає більшого догляду, оскільки стає сухою, чутливою і подразненою. Це особливо актуально для людей із чутливою шкірою. Їм необхідно ретельніше доглядати за шкірою, щоб вона залишалася зволоженою, м'якою і здоровою. Крім домашніх процедур, не забувайте про професійні засоби, якими ви можете побалувати себе взимку. Придбати необхідні засоби в кілька кліків просто. Для цього є професійний магазин косметики Tereza-Shop.

Коли ми хочемо зігрітися, приймаємо душ із гарячою водою, не усвідомлюючи, яку шкоду вона завдає нашій шкірі. Вона робить її червоною, сухою й чутливою. Це означає, що ваш макіяж буде погано виглядати і у вас будуть плями, а також відчуття стягнення. Ось чому важливо уникати гарячої води і вмиватися теплою або навіть холодною водою. Перебуваючи в душі, переконайтеся, що ви використовуєте більш м'які засоби для умивання обличчя, навіть якщо у вас жирна шкіра. Тому що в холодні місяці вашій шкірі потрібен додатковий догляд і зволоження.


Оскільки взимку шкіра стає сухою, хороший зволожувач  це безпечне вкладення коштів, оскільки він підвищить рівень вологості у повітрі, що призведе до кращого вигляду і зволоження шкіри. Низький рівень вологості призводить до сухості й лущення, особливо коли він також піддається впливу вітру, снігу й холоду, тому це в поєднанні з теплим, але не гарячим душем повинно полегшити симптоми сухої шкіри взимку.

Крім регулярного догляду, як-от очищення, вам слід подумати про зміну режиму догляду за шкірою в зимовий період. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте професійні зволожуючі засоби, сироватки і навіть масла для обличчя.
 

Сироватки також підходять для будь-якого типу шкіри, просто виберіть правильні інгредієнти. Для жирної шкіри краще підійдуть сироватки на водній основі, оскільки вони не будуть надто важкими. Ефірні масла корисні для сухої шкіри, а натуральні інгредієнти, як-от масло ромашки, зелений чай, вітамін С і алое вера, ідеально підходять для чутливої ​​шкіри.
 

Багато процедур по догляду за шкірою найкраще проводити взимку, тому що ваша шкіра не буде додатково подразнюватися через потовиділення та сонце.

Крім цього, ви можете спробувати різні процедури, як-от термаж і регулярні спа-процедури для обличчя, щоб ваша шкіра сяяла.
 

Професійні процедури треба робити один раз на місяць залежно від потреб шкіри. Проте щоденний догляд за шкірою в домашніх умовах — це те, на що вам слід приділяти час завжди.


Ми вже згадували, що замість гелю слід використовувати м'якші засоби для вмивання, наприклад кремові. А також не забувайте про скрабування. Така процедура видалить пошкоджену шкіру з поверхні, а ваша шкіра краще поглинатиме інші продукти. Раз на тиждень використовуйте зволожуючу маску. Маски допоможуть вам оживити шкіру, підвищити вироблення колагену або підвищити рівень зволоження.


У результаті шкіра стає чистою, без плям, виглядає краще, а шкіра стає шовковистою, м'якою і зволоженою і добре виглядає навіть без макіяжу.

Додаткові кроки, які ви можете використовувати взимку,  це сироватки і масла, які можуть бути частиною вашого нічного догляду за шкірою, оскільки вони є більше насичують шкіру.

Внутрішній догляд так само важливий для здорової шкіри. Збільште кількість споживання води, яка зволожить вашу шкіру зсередини. Приймайте достатню кількість вітамінів і мінералів протягом усього року, але ще більше взимку, оскільки нам потрібно більше вітамінів D і E для еластичності. Ви можете приймати вітамінні добавки і пити їх щодня, щоб волосся, нігті і шкіра були здоровими. Вітамін С хороший як антиоксидант, а вітамін К може допомогти вашій шкірі регенерувати. Але перед вживанням не забудьте проконсультуватися з лікарем!
 

ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

Не забувайте і про тіло. Приймаючи душ, використовуйте гелі для душу на масляній основі, скрабуйте шкіру раз на тиждень і зволожуйте її лосьйонами. Якщо у вас є подразнення і ви хочете заспокоїти шкіру, вам слід придбати гель алое вера.

 


Використовуйте наші прості поради — і шкіра буде сяяти.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com