Як дітям швидко скинути вагу?

28 жовтня 2014
Ivan Boikov
Головна причина ожиріння сучасних дітей – це недостатня фізична активність! Одні лиш уроки фізкультури в школі не вирішать даної проблеми. Діти мають бути фізично активними кожного дня, але просто виконання фізичних вправ це не вихід, бо це нудно для них і тому такий підхід приречений на поразку. Дітям потрібні якісь активні ігри. Їм просто хочеться гратись і веселитись, згадайте самі своє дитинство. Чи багато з вас, наприклад,  раділи кросу на уроці фізкультури?

Для більшості дітей гри в футбол, баскетбол та ін. буде цілком достатньо.

Але що робити якщо ваша дитина не популярна серед однолітків чи просто не любить спорт? Тоді знайдіть для неї якийсь спосіб проводити дозвілля цікаво і в комфортній обстановці, але, що найголовніше, в русі! Наприклад, ви можете разом кататись на велосипедах, чи ходити у походи, або якщо ваша дитина захоплюється оповіданнями в стилі фентезі, запропонуйте вступити їй в тематичний клуб рольових ігор, це той де учасники приймають ролі фентезійних персонажів і відтворюють битви з оповідань(на відміну від відеоігор це рухливі ігри!) або самі грайте з нею в ці ігри. Ну концепцію ви зрозуміли!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вигідно придбати якісне взуття
З моменту впровадження інтерактивних систем онлайн-шопінг користується небувалим попитом. Адже ви економите багато часу, якого й так завжди не вистачає. Як вдало придбати речі, щоб не виникало проблем, — читайте далі.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше