Як чоловікам вибрати одяг?

19 січня 2016
Джорджина

Ця тема здається настільки важливою для кожної людини, що їй буде присвячено дві статті. В першій ми дамо кілька порад, які допоможуть вам правильно вибрати одяг для вашого зросту. Надалі будемо обговорювати питання про правильний вибір речей для чоловіків худорлявої статури та з великою масою тіла.

Чому потрібно добре підбирати одяг згідно до фігури?

На початку, кілька слів для вступу. Чому так важливо вибирати одяг згідно до фігури? Треба розуміти, що є фактори, на які ми не маємо ніякого впливу. Наприклад, це стосується генів, які дають нам наші батьки. Подобається нам це чи ні, наш тип статури і зросту були записані в них. Незалежно від того, скаржимося ми на те, що у нас занадто високий або занадто короткій зріст – ми не можемо його змінити. Над своїм зовнішнім виглядом звичайно можна (і потрібно) працювати, але ми знаємо, що на це не завжди є час і бажання.


Слід пам’ятати, що ми можемо впливати на сприйняття себе і своєї фігури за допомогою відповідного одягу. Не секрет, що правильний його вибір дозволяє змінювати певні оптичні недосконалості. Добре підібрані речі можуть зробити нас вищими, нижчими, компактнішими і т.п. Все працює, але в двох напрямках. Якщо ви не знаєте, як вибрати одяг відповідно до воєї статури, ви не зможете виправити її недосконалості (вони є у кожного з нас), але також і відкрити її сильні сторони.
 

Добре підібраний одяг може приховати недоліки фігури


Занепокоєнні, як вас оцінюють інші? Не треба цього робити! Пам’ятайте, що тут не в оцінці справа. Кожна людина підсвідомо класифікує та індивідуалізує. Насправді, ви зіткнетеся з кількома людьми, які будуть думати про вашу зовнішність і робити з цього усвідомлені оцінки. Іноді це насправді так і є, але в більшості випадків очі сканують інших несвідомо. Результати цього дослідження кидаються в "ящик" мозку, де описані наші відмінні особливості. Часто це стосується постаті або ваги.

Не варто переживати про ті оцінки, які дають вам інші, однак, слід подбати все ж про те, щоб про вас не склалася хибна думка, позбутися якої буде дуже складно згодом. Навряд чи хтось хоче, щоб його сприймали через призму своєї постаті або зросту, особливо якщо ви дійсно цікава особистість.

Чи є ідеальний зріст?

Немає ідеального зросту людини, який може розглядатися як точка відліку при оцінці, хто з нас є низьким, а хто - високим. Довідники моди, як правило, передбачають, що середній зріст людини становить близько 174-176 см. Але нам здається, що насправді це число може бути прийняте в якості орієнтира при роботі з невисокими або високими чоловіками.

Не знаю, чому це відбувається, але багато людей вважають термін "низький" лайливим словом. Насправді, немає жодних аргументів, які могли б виправдати перевагу високих людей над невисокими. Всупереч видимості, у світі так само багато низьких та високих, і кожнен зріст має свої плюси і мінуси. Тим не менше, люди з низьким зростом особливо повинні піклуватися про нього, щоб не впадати в непотрібну, підсвідому класифікацію навколишнього середовища. Це не означає, що високим в цьому плані простіше. Якщо природа дала їм занадто багато сама, вибір одягу для них це справжній головний біль, і кожна помилка виставляє їх на посміховисько.

Як повинен бути одягнений чоловік низького зросту?

1. Скорочуй, але не себе, а одяг

Більшість мережевих магазинів одягу пропонують товари, які для низьких людей занадто довгі. Наприклад, штани добре пасують в талії, але штанки занадто довгі, сорочка майже ідеальна, але вона з довгими рукавами. Такий підхід до одягу пов’язано з тим, що легше річ вкоротити, ніж подовжити. У той час як перший принцип не є проблемою для середнього кравця, другий практично неможливий процес.

Занадто довгі рукава оптично скорочують

Таким чином, кожен хлопець низького зросту повинен стати кравцем, який буквально за десяток грошей зможе підігнати під свою постать штани і рукава. Візуально скорочують і показують низький зріст довгі штани, які занадто спадають на взуття, або рукава, які закінчуються на долонях. Також треба відмовитись від довгих сорочок та футболок, заправлених в штани. Якщо ви вирішили зупинитись на сорочці з короткими рукавами, вони повинні закінчуватись на півдорозі між плечем і ліктем.

2. Любов до звужених речей або Slim Fit

Найсерйозніша і в той же час найбільш поширена помилка чоловіків невисокого зросту є тяга до вільного одягу. Наприклад, до завеликих спортивних костюмів, штанів та сорочок. Але таким людям краще зосередитись на оптичному схуднені своєї постаті. Цей ефект найкраще досягається шляхом вибору ідеального облягаючого одягу типу Slim Fit. Ніщо не повинно стирчати з вашої фігури.

Занадто вільний одяг - погана ідея для людей з низьким зростом

Треба обирати більш облягаючий одяг, тоді ви будете виглядати стрункішими. Уникайте важких тканин, які можуть пригнічувати ваш зовнішній вигляд. Приберіть з гардеробу товсті в’язані светри, фліс, масивні куртки. Зробіть ставку на приталені сорочки з вирізом, тонкі светри та однорідні пальто без ґудзиків.
 

Добре підібраний одяг не повинен пригнічувати вас

3. Однорідний колір

Що стосується кольору, людина з низьким зростом повинна зробити ставку на однорідні кольори. Більш того, буде добре, коли верх і низ не відрізнятимуться один від одного кольором, не треба за будь-яких обставин використовувати контраст. Таке злиття верху та низу зробить постать візуально витягнутою.

Те ж відбувається із взуттям і поясом. Намагайтеся зробити так, щоб вони поєднувалися з кольором штанів. Вони повинні бути того ж тону – до темних штанів оберіть чорний пояс і чорні туфлі, до світлих – коричневі аксесуари.
 

Обтягуючі речі одного кольору роблять стрункішим зовнішній вигляд

Який одяг підійде для чоловіків високого зросту?

1. Довжина має значення

Якщо ваш зріст вище середнього, вам треба правильно вибрати довжину речей, тому що подовжити їх не вийде. Тому немає іншого шляху, окрім як знайти магазини, що пропонують великі розміри.
 

Подбайте про відповідну довжину рукавів та штанок

У випадку зі штанами це зробити не так складно, тому що, зазвичай, виробники роблять штанки занадто довгими, щоб їх можна було легко підігнати під будь-який зріст. Інша справа – рукави сорочок, оскільки їх роблять різної довжини на різних моделях.

Тим не менше, якщо у вас вже є сорочка з дуже коротким рукавом, використовуйте її для весняного чи літнього сезону. Трохи закотивши рукав, ви зможете маскувати довжину.

Але, якщо костюми, запропоновані в магазинах, занадто малі для вас, тут треба шукати кравця. В даний час ціни на індивідуальне замовлення костюмів не дуже відрізняються від цін на речі, які пропонують провідні виробники.

2. Контрасти та аксесуари

Якщо ви хочете втратити візуально кілька сантиметрів, у вас повинні контрастувати кольори між верхом та низом. Наприклад, відмінно виглядають темні штани зі світлою курткою або сорочкою, сірі штани гарно виглядають із синім або блакитним жакетом чи сорочкою. Підбирайте взуття з дещо відмінним від штанів відтінком. Гарно виглядає коричневе доповнення (взуття і ремінь) до темно-синіх або блакитних штанів та білої сорочки. Чоловіки високого зросту не повинні уникати додаткових кнопок, кишень і т.п.

Контрастні кольори зверху і знизу є гарною ідеєю для високих людей

Правильний вибір взуття, напевно, найбільший жах багатьох високих хлопців. В цьому випадку є два рішення:

  • можна знайти магазини, які спеціалізуються на взутті для дійсно великих ніг;
  • спробувати приховати недоліки великих розмірів.

Останнє може бути досягнуто шляхом вибору моделей трохи масивніших та вищих. На відміну від низьких, вони будуть відмінно пасувати до зовнішнього вигляду не тільки в зимовий період.
 

Високі люди не повинні уникати доповнень в одязі та високих черевиків
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше