Як це було: допомагати красиво на "Art to Help"

10 квітня 2018
Happy Paw

30 березня в Києві відбувся благодійний захід "Art to Help" на підтримку тварин з притулку "Бест Френдс". Організатори заходу, Благодійний фонд "Happy Paw", разом з усіма учасниками і гостями зуміли створити теплу атмосферу добра, поезії та музики.

В рамках заходу діяла фотовиставка "Чотирилапе alter ego", присвячена гармонійному життю улюбленців і їхніх соціально-активних господарів. Всіх гостей привітала засновниця фонду, Ольга Спектор, яка розповіла про мету вечірки - допомогти притулку "Бест Френдс" подолати наслідки погодних умов. За словами його господині, Онопрієнко Галини, підтоплення вольєрів сталося в результаті різкого танення снігу.


Приєднатися до допомоги міг кожен охочий: прийнявши участь в благодійній лотереї, придбавши картину в онлайн-аукціоні або на самому заході. Ставки робили і герої фотовиставки: Василіса Фролова, Ксенія Крячко, Дмитро та Ірина Покідченко.

Спеціальними гостями заходу стали талановитий поет Ваня Якимов і харизматичний композитор Павло Ігнатьєв. Читанням віршів й авторською музикою насолоджувалися і чотирилапі друзі.


Всі виручені кошти, а саме 15 029 грн, були витрачені на закупівлю 60 тонн щебеню, що дозволить поліпшити умови життя і створити комфортне перебування тварин в найпроблематичніших вольєрах.

"У наш час стільком потрібна допомога, що просто просити - не найкращий варіант. Благодійність повинна бути доброю і красивою, а в серцях людей після подібних заходів повинно залишатися тепло і любов", - кажуть організатори заходу "Art to Help", Благодійний фонд "Happy Paw".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com