Як це було: допомагати красиво на "Art to Help"

10 квітня 2018
Happy Paw

30 березня в Києві відбувся благодійний захід "Art to Help" на підтримку тварин з притулку "Бест Френдс". Організатори заходу, Благодійний фонд "Happy Paw", разом з усіма учасниками і гостями зуміли створити теплу атмосферу добра, поезії та музики.

В рамках заходу діяла фотовиставка "Чотирилапе alter ego", присвячена гармонійному життю улюбленців і їхніх соціально-активних господарів. Всіх гостей привітала засновниця фонду, Ольга Спектор, яка розповіла про мету вечірки - допомогти притулку "Бест Френдс" подолати наслідки погодних умов. За словами його господині, Онопрієнко Галини, підтоплення вольєрів сталося в результаті різкого танення снігу.


Приєднатися до допомоги міг кожен охочий: прийнявши участь в благодійній лотереї, придбавши картину в онлайн-аукціоні або на самому заході. Ставки робили і герої фотовиставки: Василіса Фролова, Ксенія Крячко, Дмитро та Ірина Покідченко.

Спеціальними гостями заходу стали талановитий поет Ваня Якимов і харизматичний композитор Павло Ігнатьєв. Читанням віршів й авторською музикою насолоджувалися і чотирилапі друзі.


Всі виручені кошти, а саме 15 029 грн, були витрачені на закупівлю 60 тонн щебеню, що дозволить поліпшити умови життя і створити комфортне перебування тварин в найпроблематичніших вольєрах.

"У наш час стільком потрібна допомога, що просто просити - не найкращий варіант. Благодійність повинна бути доброю і красивою, а в серцях людей після подібних заходів повинно залишатися тепло і любов", - кажуть організатори заходу "Art to Help", Благодійний фонд "Happy Paw".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

НАРКОТИЧНИЙ МЕТОД ДЕТЕКТИВА
За сімдесят років життя Конан Дойл створив чимало різноманітних творів, які увійшли в 70 томів. Безперечно, найбільше він прославив своє ім’я завдяки вигаданому ним детективу Шерлокові Голмсу. Письменник писав про нього впродовж сорока років, хоча сам найбільше цінував свої історичні та фантастичні романи, які невідомі пересічному читачеві.
Читати більше