Як бути щасливим: 10 правил

6 червня 2019
Your Soulmate

     У вирі сучасного життя ми присвячуємо багато часу роботі та вирішенню проблем, намагаємось все встигнути і забуваємо про себе, своє психологічне і фізичне здоров'я, шукаємо щастя, не помічаючи, що воно поруч. Сьогодні Uа Modna розкриє секрет як бути щасливим, а саме 10 правил щастя. 

Правило 1. Посміхайтеся

   Посмішка сприяє виробленню ендорфінів (гормонів щастя). Усмішка змінює внутрішній стан людини, змушує відчувати емоції, зображені на обличчі. Якщо ж на душі не зовсім добре, візьміть ручку та папір і занотуйте все, що змушує Вас посміхатися, наприклад час проведений з рідними, веселий випадок із життя, певні досягнення, домашній улюбленець. Я впевнена, ви будете здивовані, побачивши, скільки ж причин для посмішки у вас є.

 Правило 2. Мудборд

   Мудборд (англ. Mood board)  так звана дошка настрою. Виготовлення такого мудборду допомагає сконцентруватися, зрозуміти чого бажає ваша душа і, звичайно, у процесі виготовлення з'явиться хороший настрій. Зберіть на цій дошці зображення місць, які хотіли б відвідати, вірші та афоризми, які надихають, фото з друзями чи рідними, які змушують вас посміхатися щоразу, коли з'являються перед очима.

Правило 3. Відпустіть минуле

   Дуже часто через гіркий досвід минулого ми боїмося рухатися далі, розпочинати стосунки, заводити знайомства чи просто розвивати власну справу. Пам'ятайте, що б не трапилося раніше, у вас завжди є можливість зробити впевнений крок до бажаного майбутнього. Відпустіть старі образи, відчуття провини і рухайтеся вперед.

Правило 4. Будьте собою

   Джуді Гарленд писала: "Завжди будь першокласною версією самого себе, а не чиєюсь другорядною копією". Пам'ятайте, що Ви особливі. Насолоджуйтеся собою та прямуйте власною дорогою до щастя. Не почувайтеся зобов'язаним щось робити або відповідати чужим очікуванням. Ви господар власного життя.

Правило 5. Мантри
   Мантра  це фраза з позитивним змістом, яка адресована особисто вам. Кажуть, що думки матеріальні. Ми — те, що ми думаємо. А якщо ми говоритимемо це вголос, то ефективність буде ще більшою. Обирайте свою мантру, виходячи з того, що важливо для вас. Вона може бути якою завгодно, від "Я напишу курсову" до " Я хороша людина, яка заслуговує бути щасливою". Регулярне повторення обраної мантри допоможе утвердитися вірі в себе та свої сили.

Правило 6. Не порівнюйте себе з іншими

   Більшу частину вільного часу ми проводимо у соцмережах, в яких стільки ідеального: люди, стосунки, речі, ідеальне життя. Ми завжди порівнюємо себе з кимось: чому я не подорожую так часто, як він/вона, у неї/нього красивіше тіло чи модний одяг. У результаті такого порівняння все те добре, що є у вашому житті, знецінюється або ж просто відходить на другий план. Спробуйте вдосконалюватися, розширювати своє поле зору та не зупинятися на досягнутому.

Правило 7. Навчіться казати "НІ"

  Відмовляти насправді дуже легко та просто. Але насаджені правила етикету та ввічливості, деякі риси характеру змушують нас погоджуватися з тим, що не зовсім нам потрібно. Тому, коли наступного разу ви не знатиме що відповісти, поставте собі запитання: "А чи зробить це мене щасливим?" 

 Правило 8. Робіть перерву

   Кожному потрібен відпочинок, такий собі тайм-аут. Він необхідний для того, щоб позбутися стресу і підзарядитися. Це може бути поїздка в інше місто чи країну, подорож з друзями, час проведений на природі. Відпочинок є ковтком свіжого повітря у вашому житті. 

Порада 9. Звільніть себе від непотрібних речей

   Щоб звільнити свій розум від непотрібних думок, треба для початку звільнити свій дім від різноманітного непотребу. Почніть з гардеробу. Залиште речі, які вам найбільше до вподоби. Коли відберете речі, які більше ніколи не вдягатимете, відкладіть ті, які можна продати, а решту віднесіть до благодійної організації. Наступними повинні бути комод, кухонні шафи, сумочка, в якій можна мамонта знайти. Ви здивуєтеся, наскільки комфортнішим стане ваше життя після звільнення від непотребу.

Правило 10. Медитація

   Чимало досліджень показало, що люди, які медитують мінімум 10 хвилин на день, сплять краще, більш стресостійкі та щасливіші. Ось приклад простої медитації:

Сядьте в зручне крісло або на підлогу, випряміть спину і заплющте очі. Спробуйте очистити свій розум від думок і сконцентруйтеся на диханні. Подумайте про своє тіло, про те, як ви себе почуваєте. Пропустіть свою думку через ціле тіло, починаючи з голови, закінчуючи кінчиками пальців. Коли закінчите, повільно розплющіть очі та насолоджуйтеся відчуттям спокою.

  Ваше щастя  не в речах і не в людях, воно у вас самих!

Your Soulmate

Фото та обкладинка  https://www.pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Люди читають, але не ставлять сердечка... Мабуть одразу йдуть виконувати рекомендації :)
Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше