Як 28-річна українка побудувала бізнес і прославилася на весь світ

28 вересня 2016
Олена Українка
Анна Мариненко стала відомою у всьому світі завдяки дивовижним пледам, шарфах і накидкам гігантської в'язки. Після успішного збору коштів на Kickstarter про її стартап написали великі галузеві видання і блоги, такі як Mashable, Fast Company, BuzzFeed, Inhabitat і інші. Але це була тільки перша хвиля успіху. Сьогодні у Анни свій інтернет-магазин, більше сотні тисяч фоловерів в різних соціальних мережах і дружна команда, яка продовжує рости.

Ганні 28 років, вона живе в Києві, за освітою дизайнер. Шість років Анна працювала 3D-дизайнером, дизайнером інтер'єрів і фотографом на фрілансі.
 
ain.ua
 
Все почалося з того, що мама Анни, яка чудово в'яже, попросила її допомогти знайти клієнтів в інтернеті. Анна занурилася в мережу і знайшла майданчик Etsy - маркетплейс для тих, хто займається рукоділлям. «Я зробила кілька фотографій її робіт і створила маленький магазинчик під назвою Idea To Box», - розповіла дівчина виданню Fanique. Це був перший досвід Анни в електронній комерції. Тоді вона зрозуміла, що можна робити бізнес без великих грошових інвестицій - створювати цікаві речі і продавати їх через інтернет.

Одного разу вона випадково натрапила на незвичайний матеріал - мериносову шерсть, з якої можна було творити що завгодно. Анна вирішила спробувати зв'язати з неї ковдру дуже грубої в'язки. Не придумавши, що використовувати замість спиці для пряжі такої товщини, вона посала в'язати руками. У неї вийшла дуже зручна ковдра, і тоді Мариненко вирішила не зупинятися на досягнутому. Вона замовила ще пряжі, зв'язала декілька виробів і створила на Etsy сторінку Ohhio. Так з'явився її бренд.
 
ain.ua
 
У минулому році Анна запустила кампанію на Kickstarter, яка прославила її на весь світ. Кампанія зібрала понад $ 200 000, перевищивши поставлену мету в 10 разів, від понад 500 бекерів. Людям так сподобалися комфортні вовняні речі, в'язані без спиць - просто руками, що їй довелося неабияк потрудитися, щоб виконати свої зобов'язання і виготовити всі передзамовлення покупцям з краудфандингової платформи.
 

Анна швидко стала зіркою соціальних мереж. Сьогодні у неї майже 83 000 підписників в Instagram і більше 28 000 на сторінці бренду її в Facebook. І хоча Ohhio - не єдиний бренд, який пропонує в'язані вироби з вовни нетипового дизайну, саме бренд українки найпопулярніший на Etsy.

У липні цього року Анна запустила власний інтернет-магазин. ЇЇ компанія складається лише з восьми працівників, але вона регулярно шукає нових людей у свою команду. В асортименті ковдри, шарфи і пряжа (Анна планує розширити список продукції найближчим часом). Ціна коливається від $ 59 за клубок пряжі до майже $ 900 за готову в'язану ковдру.
 
ain.ua
 
Мариненко також розробила спеціальні товсті спиці для тих, хто хоче сам виготовляти речі з гігантською пряжі.
 
ain.ua
 
Товари Ohhio доставляють по всьому світу. Основні ринки збуту для українки і її команди - США, Канада, Західна Європа, Японія і Австралія.

Що ж, нам залишається лише пишатися талантом наших дизайнерів, які прославляють Україну на весь світ. 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше