Я за штамп в паспорті

20 березня 2017
Ірина Власенко
Співжиття принижує жінку, але воно принижує і чоловіка. Можна скільки завгодно розповідати про те, що інститут шлюбу вичерпав себе, що справжня любов не вимагає штампів, що все це формальності й умовності, я переконана, що цей штамп і є доказом справжнього кохання. А все інше просто бла-бла-бла. Це лише виправдання низької угоди і власного страху бути людиною.​
 

Цивільний шлюб - це обман

​Те, що цивільний шлюб - найкращий варіант сучасних вільних відносин між чоловіком і жінкою, на мій погляд, м'яко кажучи, відмовка і підміна понять. Грубо кажучи - обман або підлість один щодо одного. Спробую це логічно довести.

Ви можете заперечити, що штамп, тобто офіційна складова відносин нічого не гарантують і тільки псують стосунки і вбивають любов, а можливість в будь-який момент піти і розірвати мезальянс, що не влаштовує вас, скріплює справжні високі відносини краще, ніж будь-які офіційні підтвердження. Але хочу у вас запитати: "А чому, якщо відносини високі, вони так бояться публічного підтвердження? Невже якийсь папірець робить нашу любов більш сумнівною?"

Відповім на це питання просто і передбачувано, можливо, як ретроград і дурна старорежимна тітка: "Цей папірець якраз і підтверджує істинність любові!" Все інше - це лише виправдання власної порочності, ліні, небажання брати на себе відповідальність, страху, невпевненості в собі та своєму почутті й просто використання іншої людини в своїх цілях.

Давайте, нарешті, навчимося називати речі своїми іменами. Якщо з жінкою чи з чоловіком співмешкають, то її використовують для зручного комфортного поїдання котлет і зливу сперми, вибачте за грубість. А його  - теж заради грошей, сексу, житла і т. ін. Звісно, цивільний шлюб більше до вподоби чоловікам. Навіть є таке визначення: "Цивільний щлюб - це коли жінка вважає себе заміжньою, а чоловік - вільним". Скільки завгодно можно  надувати губи на це твердження, знаходити все нові пояснення своєї позиції і доводити протилежне, але факт залишається фактом.

Більшість жінок, візьму на себе таку сміливість, десь в глибині душі відчувають приниження та образу, погоджуючись на цивільний шлюб, який ні до чого не зобов'язує. Тренувальний або чорновий варіант, який може тривати роками. І весь цей час чоловік ніби перевіряє жінку на міцність і терпіння, принижує її  і себе день у день. Та скільки можна це терпіти! Коли ж ми, нарешті, навчимося захищати свої права на людяність.​
 


Чому жінки дозволяють їм це робити?

Причини різні: від простого страху і невпевненості в собі - до жадібності:
 

  • Вони бояться самотності та вважають за краще терпіти приниження, тільки б не бути самою.
  • Вони відчувають себе непотрібними і незатребуваними без чоловіка.
  • Це єдина можливість любити і бути поруч з тим, кого любиш.
  • Вони бояться сказати правду, вважаючи, що їх покинуть.
  • Вони не хочуть бути і виглядати егоїстичними.
  • Вони зацікавлені в наявності житла та можливості жити за рахунок чоловіка.
  • Вони відчувають себе влаштованими і в той же час вільними.


Але скажіть, будь ласка, який сенс у відносинах, якщо ти боїшся бути кинутою через те, що твій обранець не хоче стати твоїм офіційним чоловіком, тобто підтвердити своє кохання перед усіма і дозволити тобі стати спокійною, відчути себе впевненою в його любові.

Хтось думає, що за допомогою штампа в паспорті, тобто підтвердження цивільного стану, жінка-хижачка намагається офіційно оформити своє право на спадщину, житлоплощу та інші матеріальні блага. Мовляв, штамп їй потрібен тільки для того, щоб квартиру відрубати і заволодіти чужими багатствами, на законних підставах виносити мозок і качати права. Є, звичайно, і такі варіанти, ніде правди діти. Але навіщо вам, чоловіче, така жінка? Відповідайте собі прямо і правдиво. Для зливу ... Ще раз прошу вибачення. І не треба розповідати про велику любов та інших метеликів. Ви тупо використовуєте її, і вона точно так само хижо використовує вас. Живіть у цивільному шлюбі ... тільки не сподівайтеся, що вона все-таки навіть і в такій ситуації нічого у вас не відрубає. З вовками жити - по-вовчому вити.

Давайте перейдемо від низької повсякденності в дійсно високі відносини. Туди, де є справжня любов, жертовна, щира, всеохоплююча, величезна і т.д. Ви думаєте, цій любові не потрібні штампи? Вона і так хороша і нікуди не дінеться? Можливо... Але ...
 

Не принижуйте любов цивільним шлюбом

Послухайте, навіщо ви так принижуєте себе і своє почуття, жінку або чоловіка, яких ви щиро любите. Ви не впевнені в собі, ви не впевнені в ній (в ньому)? Хто взагалі може бути в чомусь впевненим в цьому божевільному світі, який змінюється з надзвуковою швидкістю? Невже відсутність штампу застрахує вас від можливого болю? Але навіщо ви робите боляче тоді, коли стосунки ще тривають? Адже таким чином ви самі розписуєтесь у своїй брехливості та невпевненості. Навіщо вам ця людина, якщо ви не впевнені ні в ній, ні в собі. Ви не любите її! Не займайте чуже місце! Не рвіть чуже серце! Такі речі даремно не проходять. Вони, між іншим, руйнують і того, кого ви любите, і вас самого.

Цивільним шлюбом ми самі занижуємо планку відносин. Це все одно, що фахівець високого класу через страх і безнадію дозволяє експлуатувати себе за копійки. Він не поважає себе, дозволяючи себе використовувати. То хто буде поважати його?

Штамп в паспорті, якщо хочете, це вищий пілотаж людяності щодо того, кого ти любиш, і до того, хто любить тебе. З його допомогою ти зайвий раз підтверджуєш, що віриш цій людині та підтверджуєш, що тобі теж можна довіритись.

У кожного з нас є всередині універсальний камертон, який дозволяє налаштувати мізки на правильний, справжній, істинний шлях. Це серце. Цивільний шлюб, на мій погляд, - це шлях проти серця. По суті, це зрада любові. І вмовляйте себе, виправдуйтеся скільки завгодно, і якомога красномовніше, у вас не вийде обдурити своє серце. Коли людина чесна сама з собою і своїм серцем, у неї не виникає жодних питань і сумнівів з приводу шлюбу і штампа в паспорті.

І навіть якщо вона помилиться в іншій людині й та виявиться сволотою, яка розіб'є її серце, сама перед собою і своїм серцем вона чиста. В кінцевому підсумку, навіть такі втрати стають безцінним надбанням для людської душі. Вони вчать її істинної любові. Налаштовують на чистий тон, а не на низькі та брудні ахроматизми.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ірина Власенко Ірина Власенко 21 березня 2017
Відносини (рос. отношения) – переважно суспільні зв’язки; зв’язки між країнами, організаціями тощо: економічні, ринкові, політичні, суспільні, міжнародні, дипломатичні, сімейні, правові відносини.

Взаємини (рос. отношения) – особисті зв’язки між людьми: особисті, родинні, взаємини між чоловіком і жінкою, взаємини між дітьми.

Стосунки (рос. отношения) – зв’язки між людьми, рідше – зв’язки між абстрактними поняттями, державами, різними організаціями: особисті, позашлюбні, стосунки з колегами, з’ясовувати стосунки; міждержавні стосунки.

Може це і помилка, але можно посперечатися. В статті маються на увазі саме правові сімейні відносини (офіцийний шлюб), а не просто стосунки.
Luba Oleksiienko Luba Oleksiienko 21 березня 2017
не "відносини", а "стосунки". Відносини є економічні, політичні etc., але не між чоловіком та жінкою.
Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше