"Я покажу справжній контраст між двома світами, в яких ми живемо"

28 листопада 2018
Kelsey Keff

Чи задумувались ви коли-небудь, що існує інша реальність? Де немає інтернету, надутих губ в Інстаґрамі та дорогих смартфонів? Де люди хочуть лише одного  спокійного життя. Коли ви кажете, що хтось живе краще, ви забуваєте ще одну істину —  хтось живе гірше і мріє про таке життя, як у вас.

Ми всі такі різні, але всі однаково хочемо миру. Хочемо, щоб пейзаж за вікном змінювався лише від пори року. Прагнемо не втрачати близьких та мати чудову роботу.

Нижче світлини, від яких мурахи по шкірі. Перед тим, як обливати брудом своє стражденне життя, де ви, до слова, в затишку й біля сімейного вогнища, погляньте на них. Потім подискутуємо.

"Привіт, я Угур. Я живу в Туреччині, яка знаходиться поруч з одним із найнебезпечніших регіонів в сучасному світі",  пише автор світлин на Bored Panda. Контраст між цими територіями відображає два різних світи, що й надихнуло мене використати це в моїй роботі".

Бажаю всім мирного майбутнього.

 

Фото  ugurgallen

Здійснено переклад.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше