Електромобіль і я

27 липня 2018
Олеся

Why EV matters?

Знаю, про що ви думаєте, електромобіль не є еталоном "зеленого" виду транспорту. Враховуючи наслідки виробництва електроенергії, спаленого вугілля та роботу атомних ЕС, забруднення атмосфери нікуди не зникає. А зі збільшенням кількості електрокарів, рівень споживання електроенергії зростатиме, що є прямим шляхом до будівництва нових ТЕЦ, ГЕС та, що найгірше, АЕС.

Так стверджують спеціалісти. Тоді чому такі країни як Норвегія, Швеція, Німеччина, США вводять пільги для власників електромобілів?

В першу чергу, це надія на розвиток відновлювальної енергетики. У європейських країнах це водо- та вітрогенерація, у США енергія сонця, котрі дозволяють поступово відмовлятися від традиційних електростанцій.

Друге, за словами енергетиків, електростанції виробляють більше електроенергії, ніж споживається, а тому збут надлишку є плюсом для економіки країни.

І третє, рівень споживання електроенергії вдень та вночі різко відрізняється. А електромобіль потребує зарядки (від звичайної розетки) до 8 год, що відбувається переважно вночі. Енергетики будуть лише вдячні за вирівнювання денної та нічної норми споживання.

Звичайно, всі ці аргументи не роблять електромобіль екологічним, проте принаймні вони суперечать переконанням про необхідність будівництва нових електростанцій для підзарядки великої кількості електромобілів.

При чому тут я?

А при тому, що я люблю своє авто.... Я як у пісні Вакарчука "911"  "Ти і я щаслива сім'я".

Чому я повинна їздити на традиційному паливному авто, якщо на світі існує Ілон Маск?! Звичайно, Тесли я не купувала, але дозволила собі скромне (в порівнянні з Теслою) Renault Zoe. Якщо весь світ переходить на електромобілі, Я ТЕЖ ТАК ХОЧУ. Адже ми люди ХХІ ст. і повинні рухатися вперед!

Спосіб виділитися. Електромобіль  ідеальна можливість виділитися серед натовпу. Принаймні в Україні. Ви ще довго будете пояснювати друзям і колегам, що заправка вашого авто вартує 13грн/100км і вам не потрібно міняти масло, і не потрібно постійно проходити техогляд. Бо в електромобілі все набагато простіше і дешевше.

Фінанси. Це пункт для тих, хто любить їздити на машині, але не любить її заправляти та міняти шини. Мої витрати на заправку мінімальні в порівнянні з бензиновими чи дизельними авто (дивіться вище); мізерні витрати на обслуговування економлять гроші та час. Якщо ви терпіти не можете наглість автомайстрів, електромобіль для Вас, бо ви їх не часто будете зустрічати.

Стиль життя. Якщо Ви старанно сортуєте сміття, важко переживаєте засміченість парків та місць відпочинку, любите здорову їжу, то їздити на паливному авто для вас смертний гріх. Електромобілі не дешеві, але це такий же великий крок для людства, як і крок Армстронга на Місяці. І ви просто зобов’язані долучитися до нього.

Тому якщо ви молодий та активний та мрієте про свободу пересування; якщо ви бізнесмен чи СЕО і вам набридли статусні автомобілі; якщо ви просто мама і вам потрібне авто для повcякденних справ, подумайте про електромобіль. Можливо, це змінить Ваше життя.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше