World Kissing Day

6 липня 2017
Ліляна
Всесвітній день поцілунку (або World Kissing Day) – дуже цікаве свято, що відзначається щороку у світі. Незважаючи на те, що воно не вважається офіційним, його святкують більше ніж в 60 країнах.

Свято з'явилось досить давно, ще в кінці 19 століття. Його батьківщиною вважається Великобританія. Там його відзначають завжди цікаво і голосно. В кінці 20 століття, завдяки любові до поцілунків, свято було затверджене Організацією Об'єднаних Націй і отримало статус міжнародного.

Святкується воно традиційно 6 липня. В цей прекрасний день у багатьох містах стало гарною традицією проводити різні конкурси та заходи, в центрі яких знаходиться поцілунок. Перед учасниками подібних конкурсів відкривається шанс виграти різноманітні призи та подарунки, встановити нові рекорди і реалізувати власні досягнення.

Поцілунки в науці


У світовій науці створено нову дисципліну з офіційною назвою філематологія (philematology). Новий напрямок буде вивчати фундаментальні фізіологічні, психологічні та інші особливості людського поцілунку. Офіційне визнання нової дисципліни відбулося в 2009 році на конгресі Американської асоціації за прогрес науки (American Association for the Advancement of Science).

Вчені вже неодноразово проводили дослідження в рамках філематології. Зокрема, було встановлено, що романтичний поцілунок двох закоханих не тільки створює емоційний сплеск, але й викликає активізацію діяльності цілого ряду гормонів.

Так, наприклад, було доведено, що в крові тих, хто цілується, скорочується рівень кортизолу, який викликає у людини стресові стани, і збільшується концентрація окситоцину - "гормону довіри", або "гормону кохання".

Дослідники стверджують, що поцілунок допомагає схуднути. За їхніми підрахунками, за дві хвилини палкого поцілунку спалюється до двох калорій. Поцілунок є відмінною профілактикою зморшок: він задіює близько 30 м'язів обличчя. Крім того, поцілунок розробляє легені та є профілактикою карієсу.

Психологи з Берлінського університету встановили, що три 20-секундних поцілунки зранку здатні підтримувати романтичний настрій цілий день, а довгий поцілунок припиняє напад вегетосудинної дистонії.
 
Одне поважне дослідження показало, що чоловіки, які отримують поцілунок в щоку від своїх дружин, перш ніж піти на роботу, живуть на п’ять років довше, ніж ті, хто не отримує такого стимулу.

Цікаві факти, пов’язані з поцілунками

 
  • За даними Світових рекордів Гіннеса, рекорд з найтривалішого поцілунку належить Еккахайї та Лаксані Тіранарате з Тайланду. Вони цілувалися протягом 58 годин 35 хвилин і 58 секунд.
  • У 1930-х роках, за стандартами Голлівуду, пари не могли цілуватися більше трьох секунд.
  • 15 вересня 1990 року був встановлений рекорд з поцілунків. Американець А. Е. Вольфрам, який жив у Міннесоті, протягом 8 годин зумів поцілувати аж 8001 людину. Виходить, що на 1 людину він витрачав всього 3,5 секунди.
   
  • А фільм, де цілувалися майже кожну хвилину, називався "Дон Жуан". Він був знятий ще в 1926 році. І в ньому можна було нарахувати аж 191 поцілунок.
     
 
  • Найдовший поцілунок в історії кіно тривав аж 185 секунд і займав майже 5% усього фільму. Називалася стрічка "You're in the Army Now" ("Ти зараз в армії", 1940 рік). Головними героями цього дійства були Реджіс Тумі і Джейн Ваймен.
 
Якщо раніше люди цілувалися тільки в інтимній обстановці, зараз немає нічого поганого в тому, щоб займатися цим на вулиці, особливо в спеціально відведений для цього день!

Бажаємо вам приємного Дня поцілунків! 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Користь лімфодренажного масажу
Чи знали ви, що масаж може мати не тільки косметичний ефект, а й бути корисним для вашого загального стану здоров'я? Один з найефективніших методів, який допомагає досягти цієї мети — це лімфодренажний масаж.
Читати більше