Вийшов документальний фільм про пошук загиблих у зоні АТО

23 березня 2016
UAPOST.US
Картина "Поверни мені ім'я" розповідає про нелегкі будні пошуковиків місії "Евакуація-200" ("Чорний Тюльпан") в зоні АТО. Їх завдання - повернути додому тих, хто загинув у збройному конфлікті на Сході України.
На війні є солдати, які захищають. Волонтери, які допомагають. Медики, які лікують. Капелани, які сповідають. А є ще ті, хто їде у зону конфлікту повернути додому зниклих безвісти військових, щоб замість порядкового номера загиблий знову міг мати свою історію, родину, ім’я.
Що відчувають пошуковики, які випробування доводиться їм проходити і чи можна після побаченого спокійно спати в мирному житті - про це та багато іншого можна дізнатися зі стрічки "Поверни мені ім'я".
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше