"Особисті історії Революції Гідності" в львівському музеї "Територія Терору"

13 грудня 2017
Оксана Аті

У вівторок, 12 грудня, о 16.30 відбулося відкриття виставки "Особисті історії Революції Гідності".

Протягом листопада новий музей "Територія Терору" (м. Львів) проводив збір світлин та артефактів, пов'язаних з Євромайданом. Опрацьовано понад тисячу фото від 35 авторів з різних куточків України. Ключові події перебігу Революції гідності крізь призму індивідуального досвіду її учасників та свідків склали основу експозиції. Ця виставка апелює до розуміння цінності життя людини, прав та обов'язків, свободи і відповідальності. Саме такий досвід показує багатогранність людських відчуттів під час буремних подій і відкриває всю палітру природніх людських емоцій. 

Виставка працюватиме протягом 12-15 грудня.
Надалі - щочетверга і щоп’ятниці з 10.00 до 18.00 – до 14 лютого.
Вхід вільний.

Музей "Територія Терору"
Львів, просп. Чорновола, 45 г

За детальною інформацією телефонуйте: 096-78-35-096


 

Фото: Дмитро Купріян

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як стати письменником? — 5 книг, в яких про це можна дізнатися
У цих книжках — майже все про письменництво: від щоденної праці до кохання класиків. При цьому, що саме для нього означає "література", кожен з авторів розуміє по-своєму, тож на відміну від "офіційних" часів можемо вибирати.
Читати більше
7 елементарних кроків до екологічного життя
Сьогодні українські сміттєзвалища вже переповнені, культура переробки сміття ще тільки на початковому етапі формування, а виробники й надалі пакують свої товари в пластик та упаковку, яку, навіть при бажанні, неможливо переробити.
Читати більше