"Особисті історії Революції Гідності" в львівському музеї "Територія Терору"

13 грудня 2017
Оксана Аті

У вівторок, 12 грудня, о 16.30 відбулося відкриття виставки "Особисті історії Революції Гідності".

Протягом листопада новий музей "Територія Терору" (м. Львів) проводив збір світлин та артефактів, пов'язаних з Євромайданом. Опрацьовано понад тисячу фото від 35 авторів з різних куточків України. Ключові події перебігу Революції гідності крізь призму індивідуального досвіду її учасників та свідків склали основу експозиції. Ця виставка апелює до розуміння цінності життя людини, прав та обов'язків, свободи і відповідальності. Саме такий досвід показує багатогранність людських відчуттів під час буремних подій і відкриває всю палітру природніх людських емоцій. 

Виставка працюватиме протягом 12-15 грудня.
Надалі - щочетверга і щоп’ятниці з 10.00 до 18.00 – до 14 лютого.
Вхід вільний.

Музей "Територія Терору"
Львів, просп. Чорновола, 45 г

За детальною інформацією телефонуйте: 096-78-35-096


 

Фото: Дмитро Купріян

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКОВОРОДИНО-ШЕВЧЕНКОВЕ ПРОЧИТАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Якщо вам до душі компаративістика (або порівняльне літературознавство, що не одне і те ж), то ця книга Леоніда Ушкалова саме вас. А ще в ній популярно розповідається про українську літературу в контексті світової. Ба більше! Популярно про світову літературу в контексті української.
Читати більше
ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше