"Особисті історії Революції Гідності" в львівському музеї "Територія Терору"

13 грудня 2017
Оксана Аті

У вівторок, 12 грудня, о 16.30 відбулося відкриття виставки "Особисті історії Революції Гідності".

Протягом листопада новий музей "Територія Терору" (м. Львів) проводив збір світлин та артефактів, пов'язаних з Євромайданом. Опрацьовано понад тисячу фото від 35 авторів з різних куточків України. Ключові події перебігу Революції гідності крізь призму індивідуального досвіду її учасників та свідків склали основу експозиції. Ця виставка апелює до розуміння цінності життя людини, прав та обов'язків, свободи і відповідальності. Саме такий досвід показує багатогранність людських відчуттів під час буремних подій і відкриває всю палітру природніх людських емоцій. 

Виставка працюватиме протягом 12-15 грудня.
Надалі - щочетверга і щоп’ятниці з 10.00 до 18.00 – до 14 лютого.
Вхід вільний.

Музей "Територія Терору"
Львів, просп. Чорновола, 45 г

За детальною інформацією телефонуйте: 096-78-35-096


 

Фото: Дмитро Купріян

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звертати уваги при виборі чоловічого гаманця
Банкноти, кредитки, візитні картки, посвідчення водія та сезонні квитки — це все наші щоденні супутники, які повинні бути легко доступними і, бажано, організованими. Для цих цілей ми купуємо гаманці, які б вигідно перегукувалися з нашим стилем життя.
Читати більше
15 отруйних рослин, які швидше за все є у вашому домі
Не варто забувати, що не всі домашні рослини такі безпечні, як ми звикли про них думати. Ми зібрали для вас найпоширеніші кімнатні квіти, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю.
Читати більше