Виставка весняного живопису Анастасії Крайневої "Ver Novum"

13 березня 2017
Редакція
16 березня о 18.30 в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться урочисте відкриття нового вражаючого проекту, а саме виставки яскравого живопису Анастасії Крайневої "Ver Novum".
 
На що схоже прибуття весни? Нові надії та сподівання дарують приємне хвилювання, душа та квіти зацвітають, а в повітрі відчувається гармонія. Радість від початку нового дня, дедалі тепліші вечори і безліч натхнення. Людині не потрібен календар, щоб відчути її – весну…
 
Ver Novum – це пробудження від зимового сну, те відчуття, яке надихнуло Анастасію Крайневу присвятити цілу серію робіт цій прекрасній порі року. Кольорові плями та яскраво виражені сліди від пензля дарують абсолютне відчуття радості та задоволення від життя. На полотнах художниці, фігуративні образи з’являються та розчиняються в абстрактності, що справляє несподіване враження на глядача.
 
Анастасія Крайнева учасниця різноманітних українських та міжнародних виставок та пленерів. Її роботи знаходяться в галереях та приватних колекціях України та за кордоном. Автор працює в техніці "імпасто", де застосовується густе, соковите нанесення фарби на полотно, що надає її роботам вражаючого ефекту, який одразу захоплює всю увагу від початку до кінця. В минулому до такої техніки звертались такі видатні митці, як Поль Гоген, Вінсент ван Гог та Анрі Матіс. Використовуючи їхній досвід, Анастасія винайшла свій унікальний стиль.
 
Це художниця, яка надзвичайно контактує з кольором. Вона позичає в природи непомітні на перший погляд барви, заряджає їх енергією та проявляє в своєму мистецтві. Мислячи не лініями, а кольоровими площинами, вона створює свою, майже завершену версію світу, який нас оточує.

 
Леонора Янко, директор Lera Litvinova Gallery, говорить: "Сьогодні так важливо знайти в собі сили мріяти та йти далі попри всі негаразди. Роботи Анастасії Крайневої знаходять свій відгук в свідомості людей незалежно від віку, статі чи соціального положення. Піднесеність та спокій – це те, що потрібно кожній людині…"
 
Ver Novum – це запрошення почати щось нове, адже весна це час для життя! Не забудьте прийти за натхненням в Lera Litvinova Gallery. Організатори обіцяють атмосферу справжнього весняного свята!
 
Адреса: Кільцева дорога, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00. Вхід на виставку вільний.
www.llitvinova.com,
e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com
тел. 050 033 33 17
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотограф Фотограф 13 березня 2017
Чудово
Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше