Виставка надихаючого абстрактного живопису "Introверсія" Ольги Морозової

27 травня 2016
Редакція
З 26 травня ви зможете поринути у мистецьке дослідження "Introверсія" Ольги Морозової. Куратором виставки є директор LERA LITVINOVA GALLERY, мистецтвознавець Леонора Янко, яка провела більш ніж 20 міжнародних та вітчизняних проектів.
Абстракціонізм часто викликає у глядача неоднозначні емоції, адже це течія мистецтва, яка виключає матеріальну форму та відмовляється від видимої реальності. Непідготований глядач прагне знайти сюжет та логіку в творах, але абстрактний живопис – це гармонія кольорів, форм та об’ємів, він не обмежений образами з реального світу...!
 
У порівнянні з іншими напрямками живопису, абстрактні картини більшою мірою є діалогом зі свідомістю людини, ніж логічно осмисленим зображенням. Інтроверсія – це погляд в себе, особисті відчуття, які виникають внаслідок цього діалогу.

Ольга Морозова - яскрава представниця нефігуративного живопису.
 
Крім участі в українських та міжнародних виставках, її роботи зберігаються в Національному музеї-заповіднику "Софія Київська". Унікальне поєднання кольору та контуру на полотні є абсолютним самовираженням цієї колекційної художниці. Це її рушійна сила. Лиш однією плямою, лінією, геометричною фігурою Ольга може передати перше враження та чисті емоції.
 
Серед метушні великого міста та безперервного руху життя, так важливо зупинитись і прислухатись до власних думок. "Introверсія" - це мислення, переживання, відчуття, інтуїція. Можливість побути наодинці з
собою та наново осмислити прожитий день.
 
LERA LITVINOVA GALLERY запрошує вас побачити відображення всіх відтінків своєї душі у проекті "Introверсія".
 
Пр. Перемоги, 134-А, територія автосалону Infiniti.
З 10.00 до 19.00
Вхід вільний.
 
Контакти організаторів: www.llitvinova.com,
e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com
тел. 050 033 33 17
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Тирани і визволителі: 5 книг про тих, хто змінив світ
Історія у цих книжках постає перед нами не зібранням сухих фактів, а справжнім пригодницьким романом, який прочитуєш на одному подиху. І не так вже й важливо, які саме зміни привнесли їх герої — тирани світу і його визволителі — головне, що життя після цього стало інакше.
Читати більше
Стрільба з лука: основні правила, які має знати новачок
Нещодавно ми вже розповідали вам про лучний спорт в Україні. Сьогодні продовжимо тему й поговоримо, де новачкові отримати більше правдивої інформацію про стрільбу, а також чи можливо без допомоги спеціаліста навчитися стріляти.
Читати більше