Виставка "Гра свідомості" в арт-центрі Я. гретера

22 вересня 2015
Таня
Арт-центр Я. Гретера відкриває осінній сезон проектом "Гра свідомості".

Ми із задоволенням представляємо Олега Радвана - унікального автора, картини якого завжди інтригують.

У світі все просто і в той же час неймовірно ускладнено постійними змінами. І в даному випадку ми маємо можливість зазирнути у світ трансформацій, який малює розум творчої людини. Автор відкритий і щирий у своїх спробах знайти відповіді на вічні питання і через призму свого життєвого досвіду показує суть речей.
 
Оголені відкриті символи й образи тендітних жінок тільки підкреслюють трагічність перекручених масок. Кожен образ - окремо проживає життя, глибоко особисті історії реальних людей з непростими долями.

Впевнені, що, враховуючи соціальну й творчу активність самих моделей, їхні нестандартні особистості будуть цікаві нашим гостям. А на відкритті можна буде познайомитися не тільки з автором, але і деякими героями.

Удавана драматичність робіт Олега Радвана притягує колекціонерів і входить в інтер'єри людей глибоко інтелектуальних, що шукають себе через нові знання. Саме такі люди шукають натхнення в складних, неоднозначних полотнах Радвана.
 
Талант Олега отримав визнання в Сполучених Штатах Америки, він має численні нагороди, зокрема здобув перемогу в конкурсі International ARC Salon, лауреат 15 премій, зокрема премії гільдії Charlotte County Art, і учасник більш ніж 20 масштабних виставок. У 2014-2015 році роботи Олега взяли участь у міжнародних проектах "Альтернатива. Україна – реалії і майбутнє" в Брюгге, Брюсселі, Берліні та Люксембурзі.

Полотна відображають внутрішній світ автора. Особистість Олега Радвана захоплює не тільки неймовірним творчим і життєвим досвідом, а й тими випробуваннями, які йому довелося пройти як людині та художнику. Свою кар'єру живописця він починав, бачачи лише на одне око, і величезне бажання займатися улюбленою справою стало неймовірно сильним поштовхом у творчості.
 
Сьогодні його сенсаційні роботи доступні для поціновувачів мистецтва і в Україні.


Виставка триватиме: з 24.09.15 до 22.11.15

Адреса: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх
Режим роботи: з 11:00 до 21:00 без вихідних
Тел.: 200-07-60
www.greter-art.com


Радимо також почитати:
Відкриття виставки "Українська душа" у Чикаго
Мистецький проект Тетяни Василенко "Оранжерея снів"
Дар'я Марченко та її новий проект "Обличчя Війни"
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com