Виставка "Гра свідомості" в арт-центрі Я. гретера

22 вересня 2015
Таня
Арт-центр Я. Гретера відкриває осінній сезон проектом "Гра свідомості".

Ми із задоволенням представляємо Олега Радвана - унікального автора, картини якого завжди інтригують.

У світі все просто і в той же час неймовірно ускладнено постійними змінами. І в даному випадку ми маємо можливість зазирнути у світ трансформацій, який малює розум творчої людини. Автор відкритий і щирий у своїх спробах знайти відповіді на вічні питання і через призму свого життєвого досвіду показує суть речей.
 
Оголені відкриті символи й образи тендітних жінок тільки підкреслюють трагічність перекручених масок. Кожен образ - окремо проживає життя, глибоко особисті історії реальних людей з непростими долями.

Впевнені, що, враховуючи соціальну й творчу активність самих моделей, їхні нестандартні особистості будуть цікаві нашим гостям. А на відкритті можна буде познайомитися не тільки з автором, але і деякими героями.

Удавана драматичність робіт Олега Радвана притягує колекціонерів і входить в інтер'єри людей глибоко інтелектуальних, що шукають себе через нові знання. Саме такі люди шукають натхнення в складних, неоднозначних полотнах Радвана.
 
Талант Олега отримав визнання в Сполучених Штатах Америки, він має численні нагороди, зокрема здобув перемогу в конкурсі International ARC Salon, лауреат 15 премій, зокрема премії гільдії Charlotte County Art, і учасник більш ніж 20 масштабних виставок. У 2014-2015 році роботи Олега взяли участь у міжнародних проектах "Альтернатива. Україна – реалії і майбутнє" в Брюгге, Брюсселі, Берліні та Люксембурзі.

Полотна відображають внутрішній світ автора. Особистість Олега Радвана захоплює не тільки неймовірним творчим і життєвим досвідом, а й тими випробуваннями, які йому довелося пройти як людині та художнику. Свою кар'єру живописця він починав, бачачи лише на одне око, і величезне бажання займатися улюбленою справою стало неймовірно сильним поштовхом у творчості.
 
Сьогодні його сенсаційні роботи доступні для поціновувачів мистецтва і в Україні.


Виставка триватиме: з 24.09.15 до 22.11.15

Адреса: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх
Режим роботи: з 11:00 до 21:00 без вихідних
Тел.: 200-07-60
www.greter-art.com


Радимо також почитати:
Відкриття виставки "Українська душа" у Чикаго
Мистецький проект Тетяни Василенко "Оранжерея снів"
Дар'я Марченко та її новий проект "Обличчя Війни"
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше