Виставка #FLORA - квіткові образи Тані Василенко

6 січня 2017
Редакція
Арт-галерея "Мануфактура" з 24 грудня по 24 лютого дарує глядачу ексклюзивну можливість відкрити для себе оригінальну лінію творчості української художниці Тані Василенко – її квіткові композиції. Митець заслужила свою популярність у світі як талановитий автор масштабних полотен, створених у стилі абстрактного експресіонізму.
 
У рамках актуальної виставки глядачу вдасться прослідкувати, як впізнавана творча манера художниці втілюється у її фігуративних композиціях.
 
#FLORA – це вперше зібраний у повну колекцію у межах однієї виставки живопис Тані Василенко, що розкриває тему завжди нової і непередбачуваної краси квіткових образів.
 

Ідейна основа серії та мета експозиції – бажання пізнати прекрасний світ досконалості та художньо представити красу, створену природою.
 
Автор працює в трудомісткій та унікальній техніці "об’ємного живопису". Об’ємні елементи, що сміливо долають умовні рамки картин, створюють ілюзію реальності, яка запрошує глядача майже на дотик насолодитися красою квіткових образів.
 
Стилістика картин Тані Василенко обумовлена застосуванням вільної чуттєвої експресії, такої притаманної її абстрактним роботам, до зрозумілих асоціативно і візуально образів світу флори.
 
Професійність у підборі точних художніх прийомів, сміливість та свіжість кольорових рішень, застосування авторських інновацій суто технічного характеру – все це слугує досягненню мети –  створенню індивідуальних художніх образів, відображенню на полотнах характерів персонажів усього квіткового різноманіття.
 
Виставка триватиме з 24.12.16 по 24.02.17
 
Адреса: Київська область, с. Ходосіївка, Обухівське шосе, 2
Час роботи: щодня з 11.00 до 21.00
Інформація за тел: +38 (044) 200-9747
www.manufactura-art.com.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше
Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі
Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Якщо купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton.
Читати більше