Видатний європейський письменник напише про Україну

28 березня 2018
Annie

На Українському стенді Паризького книжкового салону, котрий проходив цьогоріч 15-19 березня, відбулася зустріч з видатним письменником і драматургом Еріком-Емманюелем Шміттом, котрий розповів трохи про читачів, переклад і свої літературні плани.

uapost.us

За словами видавця Анетти Антоненко, історія перекладів творів Шмітта українською розпочалася доволі давно. Першим був один з його найвідоміших романів - "Оскар і Рожева Пані". У 2015 році режисер Ростислав Держипільський та актриса Ірма Вітовська створили на основі цього твору однойменний театральний проект, котрий зачіпає болісну тему паліативної медицини в нашій країні.

Під час Салону Ерік Шмітт розповів також про те, що планує написати книгу про Україну. "Після цієї зустрічі я обов'язково щось напишу. Ось побачите! У мене в голові безліч різних історій, вони постійно просяться назовні. Деякі кружляють там уже понад 20 років. І є дещо, що зацікавить саме вас, українців…", – поділився письменник.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Амбітний Нікола Тесла
Нікола Тесла є одним з найзагадковіших вчених, чиї винаходи розбурхують наукову громадськість і досі. Деякі його геніальні відкриття не були зрозумілі сучасниками, інші взагалі загадково зникли, залишивши після себе багату поживу для письменників-фантастів і любителів конспірології.
Читати більше