Вибираємо дитячий горщик

26 січня 2015
Cokka
До появи унітазів ще на початку 19 століття, нічні горщики були звичним предметом побуту в міських будинках. Тепер горщик використовують в основному для маленьких діток, і до того ж не тільки у нічний час.
 
За формою усі дитячі горщики поділяються на дві категорії: круглі та сідлоподібні. На круглому горщику дитина сидить, як на стільчику, що дозволяє їй зводити ніжки разом. Такі горщики більше підійдуть дівчаткам. Круглі горщики можуть бути найпростішими – чаша з кришкою, або більш складної конструкції – дитячий стілець укомплектований круглим отвором, мають виріз на сидінні, під яким кріпиться знімний горщик. Дитина без особливих зусиль може самостійно сідати і вставати з нього. 
 
Сідлоподібний горщик має анатомічний вигин, підтримку ззаду та виступ між ніжками, який розводить ніжки в боки. Такий вид горщиків анатомічно більш підходить для хлопчиків.
 
Прогрес не стоїть на місці, як не стоять на місці й виробники дитячих горщиків. Зараз на полицях у дитячих магазинах, крім звичних горщиків, можна ще побачити відносно нові моделі. Наприклад, дорожні горщики стануть в нагоді при частих мандрівках. Ці моделі є компактними та легкими зразками звичайного дитячого горщика. 
       
В музичних горщиках є вбудована мікросхема з батарейкою, після того, як горщик наповниться – звучить мелодія. Дана функція допомагає звикнути до горщика та нагадає батькам, що необхідно прибрати.


Горщики-іграшки виробляютсья у вигляді різноманітних іграшок, тваринок, транспорту (машинок, мопедів) і т.д. Такі моделі привертають увагу дитини і допомагають швидше навчитися ним користуватися. Проте лікарі не рекомендують постійно їх використовувати, бо дитина може засиджуватися на ньому, а це може бути шкідливо для її здоров'я.
 
Горщик-трансформер - це горщик три в одному: підставка-сходинка для ванни та унітазу, сидіння на унітаз та маленький стілець-горщик. 
 
Горщики з підставкою знизу не перекинуться, коли дитина вставатиме з нього, і вміст не опиниться на підлозі. Підставка забезпечує додаткову стійкість.
 
Є ще тренувальні горщики для хлопчиків. Вони виконані у формі пісуара. Такий горщик за допомогою кріплень та присосок можна прилаштувати до унітаза чи стіни.
 
Отже, при виборі горщика для вашого малюка зверніть увагу на наступні поради:
 
  • Горщик має бути обов'язково виготовлений з нетоксичного матеріалу. На поверхні не має бути тріщин, подряпин та будь-яких інших дефектів, які можуть травмувати ніжну шкіру малюка.
  • Якщо горщик розширений донизу, він буде більш стійким.
  • Кришка повинна захищати від неприємних запахів.
  • Для зручного догляду та користування горщиком потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений горщик, особливості його форми та конструкції.
  • Процес прибирання має бути простим та легким.
  • Безумовно, розмір горщика має відповідати розмірам дитини, він не повинен бути завеликий або замалий, бо дитині буде незручно на ньому сидіти. Краще вибирати моделі з спинкою, бо вона забезпечує підтримку ззаду, чим робить сидіння комфортнішим.

     Бажаю вдалого вибору!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше